MENU
klinika
Të zbardhen sa më shpejt...

Policia e Shtetit kallëzim penal ndaj Berishës

Detaje

Nis “fshesa” në diplomaci, Gent Cakaj shkarkon 20 persona

Valë pastrimesh në shërbimin diplomatik. Kështu është njoftuar sot përmes një deklarate për mediat nga...

Deklarata

Takimi me mjekët/ Rama flet për shëndetin e tij: Nga konsultat rezultoj…

Teksa ishte i pranishëm në një takim me mjekë dhe specialistë shërbimesh, kryeministri Rama komentoi...

Ndryshime në Kodin Penal?

Dhuna ndaj mjekëve, çfarë paralajmëron Rama

Gjatë një takimi me mjekë e drejtues shërbimesh, kryeministri Rama ka kërkuar ndryshime në Kodin...

Detaje

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, arrestohen 3 persona të dyshuar

Rreth një javë më parë u ekzekutua pranë banesës së tij, Jurgen Kurti. Në lidhje...

Deklaratë nga paraburgimi

Dështon sërish seanca, shkak bëhet vetë Balili

Është shtyrë sërish seanca gjyqësore për Kelment Balilin ose të ashtuquajturin “Eskobari i Ballkanit”. Shkak...

Garantoni qytetarët se...

Policia nis trajnimet/ Ambasadori i OSBE del me një thirrje

Teksa sot ka nisur trajnimi i punonjësve të Policisë së Shtetit për procesin zgjedhor të...

Detaje

Sot seanca për Saimir Tahirin, çfarë do kërkojë avokati i tij?

Seanca e radhës për ish-ministrin Saimir Tahiri pritet të zhvillohet gjatë ditë së sotme. Kujtojmë...

Parashikimi

Pas diellit vijnë reshjet? Surprizon moti

Ndonëse temperatuat pëgjatë këtyre ditëve kanë qenë mjaft të ngrohta luhatjet e motit nuk janë...

Ç'ndodh sot?

Zgjedhjet e qershorit/ Policia e Shtetit vihet në lëvizje

Zgjedhjet e 30 qershorit po afrojnë dhe kjo ka vënë në lëvizje edhe Policinë e...

Heq dorë nga shtetësia

Djali i Nishanit ‘gris’ pasaportën Shqiptare

Djali i ish-Presidentit, Bujar Nishani ka vendosur të braktisë shtetësinë shqiptare. Sipas botimit në Fletoren...

Vizita

Meta: Me Greqinë marrëdhënie të shkëlqyera tradicionale

Presidenti Ilir Meta mori pjesë në ceremoninë e organizuar në Ditën Kombëtare të Greqisë. Nëpërmjet...