MENU
klinika
Video

Hrushov, udhëheqësi i parë i huaj që vizitonte Shqipërinë, si u prit nga shqiptarët

Deklarata

Konflikti tek ‘Petro Nini’/ Pronari i truallit sqaron të vërtetën

Pronari i truallit të godinës në zonën e “Petro Ninit”, Aleksandër Gavoçi ka reaguar për...

Zbulon arsyet e vendimit

Pranoi mandatin e deputetit/ Ralf Gjoni: Vendosa të jem në krahun e drejtë

Kandidati i LSI në qarkun e Tiranës, Ralf Gjoni ka folur pasi dorëzoi formularin e...

Deklarata

Kryemadhi-Ramës: Na u lute 6 muaj për koalicion

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi një takim në Cërrik, ku ftoi qytetarët t’i bashkohen...

Vizita

Xhaçka në Kroaci: Do rrisim bashkëpunimin në fushën e Mbrojtjes

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka zhvilloi një vizitë zyrtare në Zagreb, që përkon me 10-vjetorin...

Reagimi

‘Petro Nini’/ Rama ‘shkund’ Policinë: Jo dinjitoze!

Konflikti i pronësisë pranë shkollës “Petro Nini” në kryeqytet ishte arsyeja e përgjigjes së kryeministrit...

Video

“Karnavalet ilire”, festimet në Bozovcë të Sharrit

“Karnavalet ilire”, manifestimi tradicional këtë vit në Bozovcë të Malësisë së Sharrit tuboi një numër të...

Zgjedhjet lokale

Pesë deputetë të PS kandidojnë për bashkitë, kush i zëvendëson

Përfshirja e disa deputetëve te Partisë Socialiste në garën për kryetarë bashkie do të çojë...

Takim me studentët ekselentë

Ngërçi në ‘Paktin e universitetit’/ Rama: Faji i pedagogëve dhe drejtuesve

Kryeministri Rama zhvilloi një takim me 370 studentët ekselentë të punësuar në administratë. Sipas kryeministrit...

Nga Arben Kallamata

Një skandal – disa mësime!

Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau dhe Partia Liberale që kryeson janë përfshirë në një skandal...

Video

“I don’t care”/ 60-vjeçarja matjane, një mjeshtre në makinë

Fidane Duka, një grua në moshën 60-vjeçare, e cila tashmë është bërë e njohur për...

Video

Propozim publik për martesë në një qendër tregtare, arrestohet çifti iranian

Një çift iranian është arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare...