MENU
klinika
FOTO

Kur përfundon Arena Kombëtare? Rama publikon foton nga stadiumi

10-vjet në NATO

Rajoni i kërcënuar? Xhaçka: Është në syrin e stuhisë!

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka gjatë fjalës së saj në aktivitetin që po mbahet në...

Procedohen 28 persona

Protesta/ Edhe Gazmend Bardhi në “sitën” e policisë

As sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi nuk i ka shpëtuar procedimeve të...

Reagimi

Raporti i DASH “ndez” opozitën/ LSI: Situatë shpërthyese…

Për raportin e DASH për Shqipërinë, ka ardhur një reagim edhe nga kreu i grupit...

Postimi

Raporti i DASH/ Paloka shpërthen në ironi kundër Ramës

Menjëherë pas publikimit të raportit të DASH për Shqipërinë, ka ardhur reagimi i nënkryetarit të...

Hapja e negociatave

Rikthehen vizat për shqiptarët? Godet Holanda

Në një artikull të fundit të gazetës prestigjioze holandeze “De Telegraaf”, janë reflektuar të gjitha...

Detaje

“10 vjet në NATO”, aleatët mblidhen sot në Shqipëri

Në kuadër të 10-vjetorit të Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut të Veriut, në Tiranë sot...

Çfarë shkruhet?

“Burim kanabisi”/ Raporti i DASH “nxin” Shqipërinë

Shqipëria është burim i kanabisit dhe, gjithnjë e më shumë, një vend tranzit për kokainën...

Deklarata

Veliaj: Unë me Ramën, më afër se mishi me thoin

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ka folur për marrëdhënien e tij e kryeministrin...

Partneriteti strategjik

10-Vite marrëveshje/ Xhaçka, një darkë gala me përfaqësuesit e NATO-s

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka shtruar sot një darkë gala për përfaqësuesit e NATO-s...

Vijojnë verifikimet

Trazirat në protestë/ Polica shoqëron 23 persona

Policia e Shtetit ka shoqëruar 23 protestues, të cilët dyshohet se gjatë protestës kanë hedhur...

Emrat

‘Furtuna’ në diplomacinë shqiptare, Cakaj lëvizje të reja

Vala e pastrimeve në shërbimin diplomatik, ka prekur një numër të konsiderueshëm përfaqësish të vendit...