MENU
klinika
Deklarata

Opozita proteston, aleati i PD në Parlament për betimin

Detajet

Masat për protestën/ Policia rrethon Parlamentin dhe Pedonalen

Teksa pritet që të nisë protesta e opzitës dhe paralelisht seanca parlamentare, policia ka ndërmarrë...

Gabimet e ekzekutorit

“Kur do marrim lekët?”/ Zbardhen bisedat mes vrasësve të Kurtit

Mbrëmjen e 18 marsit në zonën më të frekuentuar të Tiranës u vra 26-vjeçari, biznesmeni...

Ja si përgjigjet

Kandidat i LSI-së/ A do e marrë mandatin mjeku i njohur?

Kandidati i LSI-së për qarkun e Tiranës, doktori i njohur Petrit Vargu ka refuzuar të...

Pasqyrimi i plotë

Mbyllet protesta, çfarë paralajmëroi Basha?

Ora 14:51/ Rama “vë në lojë” opozitën: Vijnë vërdallë e mblidhen në… Teksa ka marrë fjalën...

Kërkesë rektoratit

Pas djegies së mandatit, Ish-deputeti i PD kërkon rikthimin në Universitet

Ish-deputeti demokrat, Luçiano Boçi pas dorëzimit të mandatit ka bërë kërkesë pranë Universitetit ‘Aleksandër Xhuvani’,...

Takimi me Lleshaj

Ministri francez paralajmëron emigrantët klandestinë: Do forcojmë masat

Ministri i Brendshëm francez, Christoph Castaner njoftoi këtë të mërkurë gjatë një takimi me homologun...

Deklarata

Kryemadhi paralajmëron: Së shpejti zgjedhje të parakohshme

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, para mbledhjes me ish-deputetët, tha se janë njoftuar të gjitha...

Detajet

Protesta e opozitës/ Kryeministria merr masat

Kryeministria ka marrë masat e nevojshme për protestën e nesërme të opozitës. Në hyrje të...

Dokumenti

Zbardhet lobimi i PD në SHBA për ambasadoren e re amerikane Kavalec

Kathleen Ann Kavalec ishte e nominuara e Presidentit Donald Trup për ambasadore të SHBA në...

Takon studentët

Rama: Ekselentët, në Agjencinë e Investimeve të Huaja

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto sot me 12 studentë, të përzgjedhur për të...

Mbështet Cakajn

Shkarkimi i diplomatëve/ Balla: 20 janë pak

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, mbështeti Ministrin në detyrë për Integrimin...