MENU
klinika
Deklarata

Hajdari nuk djeg mandatin/ Duma: Duhet të tregojë se trashëgimia…

Deklarata

Dita e Verës/ Kryemadhi në Elbasan: Politika nuk ekziston më!

Teksa ndodhet në Elbasan në kuadër të Ditës së Verës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi...

Fjala e plotë

Kompozitori “shigjeton” demokratët: I gjori ju Basha ç’do hiqni!

Teksa kryedemokrati Basha po zhvillon një takim me Aleancën për Mbrojtjen e Teatrit, fjalën e...

Postimi

Operacioni i madh në Shkodër, reagon për herë të parë Rama

Në lidhje me operacionin e madh që zhvilloi policia në Shkodër ka ardhur edhe reagimi...

Dalja nga kriza

Basha kërkon qeveri tranzitore dhe zgjedhje të parakohshme

Gjatë fjalës së tij në aktivitetin “Arti në mbrojtje të demokracisë”, kreu i PD, Lulzim...

'Dita e Verës 2019'

Festa zhvendoset në Elbasan/ Rama: Lala feston në datën 14, Luli në 16, kurse Lali në 17

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot gjithë shqiptarët për Ditën e Verës, nga kryeqyteti i...

Operacioni dhe skema

Arrestimet në Shkodër/ Zbulohet grupi i fajdexhinjve me zyrtarë gjykate dhe policie

Ditë e sotme Policia zhvilloi njq operacion në Shkkodër prej ku përfunduan në pranga 22...

Barnat e skaduara

Stoku i ilaçeve/ Prokuroria merr nën hetim tenderat e QSUT

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për stokun e ilaçeve në QSUT. Burimet bëjnë të...

Festimet e 'Ditës së Verës'

Rama dhe Basha, “bashkohen” në Elbasan

Krerët e politikës shqiptare kanë zgjedhur qytetin e Elbasanit për të festuar Ditën e Verës....

Takimi ndërkombëtar

Forumi i 7-të i Bakusë/ Meta ‘kokë më kokë’ me liderat e rajonit

Ilir Meta, kreu i shtetit po merr pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë...

Kur të vini për intervistë...

Vizë në SHBA? Ambasada del me një informacion të rëndësishëm

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm për të gjithë...

VIDEO

‘Bonusi i Bebes’, Rama publikon informacionin e rëndësishëm

Mëgjesin e sotëm kryeministri Rama e ka nisur me një njoftim të rëndësishëm për prindërit...