MENU
klinika
Protesta e opozitës

Kryemadhi ‘thumbon’ ndërkombëtarët: Ata vijnë e ikin!

FOTO

Tensione te Piramida, çfarë po djegin protestuesit?

Pas largimit nga Kuvendi, protestuesit janë vendosur përballë piramidës. Aty në shenjë simbolike, ata i...

Detajet

Pas thirrjes së Këlliçit, zhvendoset protesta e opozitës

Protesta e opozitës pas përplasjeve dhe trazirave para Kuvendit është zhvendosur drejt Kryeministrisë. Ka qenë...

Deklarata

Rama ‘kërcënon’ PD dhe LSI: Do iu çojmë për skrap!

Kryeministri Edi Rama akuzoi PD-në dhe LSI-në se po dëmtojnë jo vetëm hapjen e negociatave,...

Replikat

“Tradhtoi” LSI-në, deputeti shigjetohet nga Rama

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i qeverisë Rama ka replikuar edhe me deputetin...

Paralajmërohen protestuesit

Tensione në protestën e opozitës, sulmohet policia

Protesta e opozitës para Kuvendit, vijon të shoqërohet me përplasje dhe trazira. Protestuesit kanë bërë...

Fjala e Ramë

“Gaz Salianji e Ervin Duma”/ Rama tallet me deputetët e ‘opozitës së re’

Kreu i qeverisë, Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend nuk nguroi të ironizonte...

Detajet

Çështja “Tahiri”/ Caktohet trupa gjykuese për ish-ministrin

Në Gjykatën për Krime të Rënda është përzgjedhur treshja gjykuese që do të shqyrtojë dosjen...

Fjala në Kuvend

Balla thirrje PD-së: Duhet t’i paguani 120 mln lekë…

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla gjatë fjalës së tij nga foltorja e...

Detaje

Përplasje mes protestuesve, çfarë dyshohet

Sot teksa në Kuvend ka nisur seanca plenare, jashtë opozita është duke zhvilluar protestën e...

FOTO

Opozita në protestë, ku shfaqet Rama?

Teksa ka nisur seanca plenare dhe protesta e opozitës, kreu i qeverisë Edi Rama është...

Postimi

Mungon në protestë, Basha ka një mesazh nga Gjermania

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është parë sot në mëngjes duke hyre në kancelarinë...