MENU
klinika
Motivet e vizitës

Vrasja e vëllezërve/ Lleshaj shkarkon drejtorin e Policisë

Ndryshimi i orës

Nga nesër, një orë më pak gjumë

Ata që nesër e kanë ditë pune do të duhet të zgjohen më herët, pasi...

Takimi në Durrës

Basha-qytetarëve: Mos qeshni o dele se çdo shaka ju kushton 100 mijë euro në orë

Në takimin e tij të mbajtur në qytetin e Durrësit, ku një ditë më parë...

Takimi me qytetarët

Pas Ramës, Basha në Durrës: Nuk ulemi pa ndryshimin e madh

Partia Demokratike organizoi sot në Durrës organizoi sot një takim të hapur në sheshin para bashkisë...

Masa e sigurisë

Gjykata liron 7-të të arrestuarit nga protesta e opozitës

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 7 personat që u arrestuan pas protestën e...

Detajet e projektit

Nga transporti publik deri tek arti dhe kultura, prezantohen 40 shërbimet nga Karta e Studentit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha lajmin e mirë se javën e ardhshme...

Operacioni "STAFETA"

Drogëra të forta nëpër Tiranë, përfundojnë në pranga 6 të dyshuar

Policia e Tiranës ka arrestuar dje dhe sot gjashtë persona, të cilët shpërndanin lëndë narkotike...

Deklarata

Fatmir Guda refuzon mandatin: Favoret dhe shantazhet nuk m’i shtojnë dyzimet

Kandidati për deputet i qarkut të Korçës, Fatmir Guda ka refuzuar mandatin nëpërmjet një deklarate...

Zbardhja e akteve mafioze

Vriten dy vëllezërit/ Lleshaj dhe Veliu me urgjencë në Shkodër

Pas ngjarjes së rëndë sot në Shkodër ku mbetën të vrarë dy vëllezër, ministri i...

Postimi

“Të pamësuar e të paaftë”, çfarë thotë Rama për raportin e DASH?

Edhe kryeministri Rama ka komentuar sot raportin e DASH për Shqipërinë. Ai ka shpërndarë në...

Deklarata e plotë

Raporti i DASH/ Cakaj: Pasqyrë realiste. Pa komplekse, po bëj…

Raporti i DASH për vendin tonë ka sjellë edhe reagimin e ministrit për Evropën dhe...

Reagimi i plotë

Voltana Ademi reagon ashpër pas vrasjeve: Qytetarët, të tmerruar!

Kryebashkiakja e SHkodrës, Voltana Ademi ka reaguar ashpër në lidhje me vrasjen që tronditi qytetin...