MENU
klinika
Tensione te Parlamenti

Tentohet çarja e kordonit policor, Basha u bashkohet protestuesve

Çfarë po ndodh?

Përplasja polici-protestues: Mos më prek, jam e operuar!

Protesta ka nisur me përplasje mes protestuesve dhe policisë. Shkak për këtë përplasje është bërë...

Detaje

Protesta/ Shënohen përplasjet e para me policinë

Gjatë protestës së sotme janë shënuar përplasjet e para mes protestuesve dhe policisë. Banorët e...

Deklarata

Opozita proteston, aleati i PD në Parlament për betimin

Gjatë ditës së sotme teksa protestuesit do të jenë jashtë Parlamentit, brenda në sallë do...

Detajet

Masat për protestën/ Policia rrethon Parlamentin dhe Pedonalen

Teksa pritet që të nisë protesta e opzitës dhe paralelisht seanca parlamentare, policia ka ndërmarrë...

Gabimet e ekzekutorit

“Kur do marrim lekët?”/ Zbardhen bisedat mes vrasësve të Kurtit

Mbrëmjen e 18 marsit në zonën më të frekuentuar të Tiranës u vra 26-vjeçari, biznesmeni...

Ja si përgjigjet

Kandidat i LSI-së/ A do e marrë mandatin mjeku i njohur?

Kandidati i LSI-së për qarkun e Tiranës, doktori i njohur Petrit Vargu ka refuzuar të...

Pasqyrimi i plotë

Mbyllet protesta, çfarë paralajmëroi Basha?

Ora 14:51/ Rama “vë në lojë” opozitën: Vijnë vërdallë e mblidhen në… Teksa ka marrë fjalën...

Kërkesë rektoratit

Pas djegies së mandatit, Ish-deputeti i PD kërkon rikthimin në Universitet

Ish-deputeti demokrat, Luçiano Boçi pas dorëzimit të mandatit ka bërë kërkesë pranë Universitetit ‘Aleksandër Xhuvani’,...

Takimi me Lleshaj

Ministri francez paralajmëron emigrantët klandestinë: Do forcojmë masat

Ministri i Brendshëm francez, Christoph Castaner njoftoi këtë të mërkurë gjatë një takimi me homologun...

Deklarata

Kryemadhi paralajmëron: Së shpejti zgjedhje të parakohshme

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, para mbledhjes me ish-deputetët, tha se janë njoftuar të gjitha...

Detajet

Protesta e opozitës/ Kryeministria merr masat

Kryeministria ka marrë masat e nevojshme për protestën e nesërme të opozitës. Në hyrje të...