MENU
klinika
Nga Alfred Peza

Pse fushata e zgjedhjeve të 2021 do të jetë ndryshe!

Alfred Peza

Dikush ti thotë opozitës se kërcënimet nuk janë alternativë!

Alfred Peza Opozita jonë e rrugës është e vetmja në botën demokratike, që nuk i...

Ndryshime në qeveri?

Nazarko: Ramës i pëlqen të bëjë zhurmë. PD po eksperimenton

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ në News24 ka folur për ndryshimet e mundshme...

Mentor Kikia

Në kërkim të një njeriu….

Nga Mentor Kikia Abraham Linkolni është një figurë që më frymëzon edhe kur nuk jam...

Nga Skënder Minxhozi

Nuk ka më fitore me sondazhe e tallava

Në gjashtë vitet e fundit, periudhë në të cilën mori shtat dhe u kthye në...

Nga Artur Ajazi

Monika kërkon ‘mos ma prek detin’, apo ‘mos ma prek floririn’

Nga Artur Ajazi Monika Kryemadhi, ka vendosur të mbrojë me jetën e saj dhe të...

Nga Roland Qafoku

Edi Rama kthehet te gjyshi

Nga Roland Qafoku Te gjyshi, jo te Gjushi. Kujdes, mos e ngatërroni! Vlash Rama, babai...

Nga Alfred Peza

Të gjitha shifrat e zgjedhjeve të reja të 25 prillit 2021

Nga Alfred Peza Ka qenë një përkim i kërkuar ai i Presidentit të Republikës të...

Nga Alfred Peza

Marrëveshja që rrëzoi mure, për të ndërtuar ura në Ballkan

Nga Alfred Peza Janë bërë shumë përcaktime për marrëveshjen e firmosur në zyrën ovale të...

Nga Artur Ajazi

Bardh, (ti dhe të tjerët) shko tek “Shefqet Ndroqi” jep shembullin tënd

Nga Artur Ajazi Bardh Spahia, një prej sekretarëve të SHQUP-it, ish-ministër i Shëndetsisë, dhe me...

Nga Andi Bushati

Ku çon rruga e kthesës së Labinotit?

Nga Andi Bushati Më në fund, në mënyrën e tij edhe Edi Rama e ka...

Nga Veton Surroi

Një shqiptar në pushtet, çfarë ndryshon për shqiptarët pas humbjes së Gjukanoviçit?

Nga Veton Surroi Milan Roqen, ish-ministër i Jashtëm i Malit të Zi dhe njëri prej...