MENU
klinika
Në Miçigan

“Varësi” nga sërfi, sfidojnë temperaturat deri në -30 gradë

22-vjeçari

E përndiqte dhe bëri dush në shtëpinë e Taylor, dënohet

Taylor Swift është një nga këngëtaret më të mëdha në botë, me fansa në të...

Diplo

Era Istrefi në lidhje me DJ e famshëm?!

Që pas ndarjes nga Fatosh Shoshi, i cili njëkohësisht ishte edhe menaxheri i saj, Era...

Me siguri një hit

“Jetë”, kënga më e re nga Alban Skënderaj

Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij të radhës në “Youtube” vetëm në versionin audio....

Nuk vjen vetëm

Ermal Meta s’harron Shqipërinë, tjetër koncert

Koncerti i qershorit të vitit të kaluar në sheshin “Skënderbej” nuk do të jetë i...

Dokumentari për familjen

Dukesha Markle po përçan vëllezërit!

Ajo është një aktore dhe ndoshta ky fakt ka bërë që të rrëmbejë të gjithë...

Bashkëshortja e Pique

Shakira flet për familjen: Djemtë më kanë disiplinuar

Në vitin 2010 pak persona do të kishin besuar se lidhja mes Shakirës dhe futbollistit...

Modelja e njohur

Dikur fitonte 1 mln dollarë, sot e pastrehë

Sot, Nastasia Urbano është në moshën 57-vjeçare dhe e pastrehë, por dikur ajo që qenë...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Darkë me Dua Lipën apo Rita Orën? Cana jep…

Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që...

Nuk duron më

Shpërthen Dua Lipa: Më ka ardhur “në majë të hundës”…

Komentet negative në rrjetet sociale kanë prekur edhe këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e...

Befason këngëtari

Elvana u rikthye, Flori e “zhduk”!

Pas heshtjes që e “pushtoi” pas ngjarjes së ish-Bllokut, Elvana Gjata vendosi të rikthehet aktive...

Shën Valentini pranë

Dhurata që vjen nga një tjetër planet!

Data 14 shkurt është pranë dhe që tashmë të dashuruarit ka nisur të mendojnë për...