MENU
klinika
"Soldi"

Mahmood, tjetër sukses pas “Sanremo”-s

Fitoi Grammy

E “Duan” pa fund dhe e “klonojnë”!

Dua Lipa bëri historinë javën e kaluar, duke rrëmbyer dy çmime Grammy, ndërsa tashmë ka...

Shqiptarja realizon ëndrrën

“Po punoj me regjisorët e “Gomorra”-s”

U bë e njohur në “Big Brother”, ndërsa famën më të madhe e mori në...

E pëson dhe shqiptarja

Mashtrim miliona paund ndaj Rita Orës!

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora është vjedhur nga kontabilisti Andrew Munday, i...

“Doja një, por...”

Nëna nga Iraku sjell në jetë shtatënjakë!

Një nënë nga Iraku ka lindur shtatënjakë, plotë 6 vajza dhe një djalë, ndërsa për...

Edhe të arrestuar

Britanikët e ekzagjeruan për Shën Valentin…

Po ashtu si në çdo vend tjetër të botës, edhe në Britani në 14 shkurt...

Aktorja shqiptare

Eliza Dushku, shtatëzënë me biznesmenin 16 vite më të vjetër

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku ka dhënë lajmin e madh se është shtatzënë....

“Last Hurrah”

Pas Grammy-it, Bebe publikon këngën e re

Nuk arriti të marrë trofe në Grammy, aty ku shkëlqeu këngëtarja tjetër shqiptare Dua Lipa...

Perry-Bloom

Prej 3 vitesh bashkë, fejohet këngëtarja

Katy Perry ka konfirmuar pikërisht në ditën e Shën Valentinit se është fejuar me Orlando...

Merr dhuratën speciale

Lori Hoxha, dashuri ndryshe këtë Shën Valentin

Lori Hoxha ka ndarë sot me të gjithë ndjekësit e saj, dhuratën e saj për...

Kamera e fshehtë

Ylli i Napolit si shqiptarët! E “çmend” e dashura…

Lorenzo Insigne është lojtari më i mirë i Napolit, por ai është edhe një nga...

Nëna e Rita Orës

Nga kanceri i gjirit, te beteja e fituar

Rita Ora i ka dhënë një famë të madhe edhe nënës së saj Verës, e...