MENU
klinika
Feston dhe publikon foto

Zhvishet Olly Murs për të festuar suksesin

Sërish bashkë pas karrierave solo

“Jonas Brothers” nuk ndalen pas ribashkimit

Jo shumë kohë pas publikimit të videoklipit të këngës “Sucker”, vëllezërit e njohur, Joe, Nick...

Zbulon misterin

Kush ia dhuroi unazën me diamant Morena Tarakut?

Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të ekranit. Këngëtarja dhe modelja e...

Çmimi nga Variety

“Power of women” për Gigi Hadid

Modelja e njohur Gigi Hadid është vlerësuar me çmimin Power of Women nga Variety ....

"Ndihem krenar"

Gashi në New York Times, “Një histori pozitive për shqiptarët”

Duke qenë se konsiderohet si një nga artistët e rinj më të mirë, prestigjiozja amerikane...

Ende pa konfirmim nga aktorët

Cili është aktori britanik në lidhje me Angelina Jolie?

Ata patën një flirt në vitin 2004 kur luajtën në filmin “Alexandër”, dhe po flasim...

Shuan misterin

Aldo fsheh fytyrën e tij, por jo të vajzës

Ai është i njohur si zëri që shoqëron publikun shqiptar çdo mëngjes me “Aldo Morning...

Arsyeja

Meghan Markle habit me refuzimin e traditës mbretërore

Meghan Markle raportohet të ketë refuzuar stafin mjekësor të Mbretërisë për ta ndihmuar në lindjen...

Përse “Spice Girls”nuk u ribashkua?

Ja intervista ku Mel B mohon marrëdhënien intime me Gerin

Prej disa javësh Mel B ka qenë kryetema e faqeve rozë pas deklaratës së saj...

Thirrja

Meghan e Harry: Mos na sillni dhurata, bëni bamirësi

Meghan e Harry kanë hapur një llogari të tyren në “Instagram”, që vetëm në pak...

Rrëfimi

Eli Fara: Bukë hëngra kur u ndava nga burri!

Eli Fara ka folur për martesën e saj dhe jetesën në shtëpinë e ish-bashkëshortit. E...

E ftuar në “The Jonathan Ross Show”

Bebe Rexha ‘kthen’ në shqip emisionin e famshëm

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ishte e ftuar në emisionin e famshëm “The Jonathan...