MENU
klinika
Publikon video!

Olta Gixhari e dashuruar, konfirmon lidhjen

Nuk fshihen më!

E pranuan? Arbana poston foton e parë me Eduartin

Arbana Osmani nuk e fsheh më romancën e saj me Eduart Grishajn! Moderatorja shqiptare ka...

Deklarata shokuese!

Pas tradhtisë, Khloe K ka arsye të jetë single

Khloe Kardashian mori tradhtinë e papritur nga Tristan Thompson në shkurt dhe zbuloi se ylli...

Publikimi i fotos!

Pas skandalit, Loredana fotografohet me armë

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi u kthye në qendër të vëmendjes pak kohë më...

Ja e vërteta

Ndalni kohën, Arbenita së shpejti në Victoria’s Secret?

Arbenita po na habit me lajmin më të fundit që sapo na dha. Modelja shqiptare...

Publikon foto!

Morena Taraku promovon këngën e re!

Morena Taraku di të rrëmbejë gjithnjë vëmendje me çdo veprim sado të voçkël të saj....

Nuk ndalen surprizat!

Këngëtari juaj i preferuar në “Sunny Hill Festival”!

Në Sunny Hill Festival surprizat nuk ndalen! Pas lajmit se Dua Lipa do të sjellë...

Sherr në Suedi!

Wow! Arrestohet ish i dashuri i Kendall Jenner

E siç çdo gjë tjetër që ka të bëjë me Kardashians, sigurisht edhe arrestimi i...

"Shtëpia e re e sigurt"

Super blerja e Kylie Jenner, çmimi marramendës!

Kylie Jenner është 21-vjeçarja më e pasur në botë dhe kompania e saj thuhet se...

Zbuloni detaje të tjera

Luana e Blendi Fevziu, aktorë në të njëjtin film

Jemi mësuar t’i shohim që të dy si moderatorë të emisioneve të tyre përkatës, por...

Foto

Wow! Ndryshimi drastik në pamje i Dafina Zeqirit…

Dafina Zeqiri di gjithmonëtë na surprizojë me çdo veprim të cuditshëm që i shkon nëpër...

Të lidhur apo jo?

Eduarti poston videon e rrallë në krah të Arbanës

Arbana Osmani dhe regjisori i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” kanë qenë në...