MENU
klinika
Miqësia që lindi në "Big Brother VIP"

Beniada zbulon arsyen që nuk flet më me Einxhel!

Playback? Kurrë!

Largohet nga muzika? Aurela Gaçe flet pas vizitës mjekësore

Çfarë i ndodhi zërit të Aurela Gaçes?! Ishte kjo pikëpyetja e të gjithëve pas postimit...

Blogerja ka një përgjigje

Kur do të fejohen Sarah Berisha dhe DJ PM?

Sarah Berisha dhe Dj PM janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Lidhja...

"Iu uroj lumturi"

Donaldi dhe Bora u ribashkuan, Beatrix thyen heshtjen

Beatrix Ramosaj ka thyer heshtjen dhe ka folur për herë të parë për rikthimin e...

Pas ndarjes nga Anwar Hadid

Dua Lipa në një lidhje me drejtorin e markës së njohur?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është gjithnjë në qendër të vëmendjes! Bukuroshja gjithmonë sjell...

Ribashkimi me Donaldin

Bora Zemani iu përgjigjet komenteve negative

Jo të gjithë e kanë pritur mirë ribashkimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Ata...

Urimi më i ndjerë...

Zendaya i dedikon fjalët më romantike Tom Holland

Zendaya dhe Tom Holland janë një ndër çiftet më të pëlqyer së fundmi, që pas...

Fitorja në "Big Brother VIP"

Si e shpenzoi Ilir Shaqiri çmimin prej 100 mijë eurosh?

Jehona e “Big Brother Vip” vazhdon edhe muaj pas përfundimit të spektaklit, pasi interesi për...

Pas përfundimit të gjyqit...

Çfarë do të ndodhë tani me karrierën e Depp dhe Heard?

Amber Heard tashmë po përballet me një tjetër vështirësi pas humbjes së gjyqit kundrejt Johnny...

“Jemi bërë për njëri-tjetrin”

Robert Berisha flet për lidhjen e re

Pasi konfirmoi se është në një lidhje të re, Robert Berisha ka rrëfyer për herë...

“Më tha je thjesht një vajzë e bukur”

Luana Vjollca rrëfen historinë e bullizmit nga një kolege

Luana Vjollca ka rrëfyer një tjetër histori personale, përmes së cilës synon qe të japë...

“E vërteta nuk humbet kurrë”

Johnny Depp reagon pasi fitoi gjyqin

Pasi triumfoi në gjykatë kundër ish gruas, Amber Heard, ka ardhur dhe reagimi i parë...