MENU
klinika
Klubi korçar për Partizanin

Skënderbeu: Tifozët e kuq, përkrahje politike

Dhuna në Korçë

Reagon Partizani: Përgjegjës, klubi pritës

Pas ngjarjeve në Korçë, në ndeshjen hapëse të Kategorisë Superiore në futboll, skuadra e Partizanit...

Sektori i edukimit në FSHF

Datat e rinovimeve të diplomave për trajnerët

Sektori i edukimit dhe i liçensimit pranë FSHF ka bërë me dije sot datat e...

Presidenti i La Liga

Tebas: UEFA dënon vetëm klubet shqiptare

Javier Tebas, presidenti i La Ligas, u referohet dënimeve që janë dhënë ndaj klubeve spanjolle...

FSHF cakton kalendarin

Shorti, ndeshjet e javës së parë në Kategorinë I

FSHF ka caktuar sot kalendarin për Kategorinë e Parë, duke hedhur shortin për të dy...

Kuqezinjtë pa ekip dhe dëmtime

Panucci në “hall”, dëmtohet edhe një tjetër

Duket se shtatori do ta gjejë me plot problem Kombëtaren shqiptare të futbollit. Sikur të...

Tenis meshkuj

Djokovic shkruan historinë në Cincinnati

Tenisti Novak Djokovic hyn në historinë e këtij sporti. Ish-numri 1 i renditjes botërore është...

La Liga, Java I

Real Madrid nuk gabon në sfidën e parë

Nuk ka shkëlqyer, por Real Madrid e ka nisur mbarë sezonin e ri të La...

Volejboll Meshkuj

Triumf kuqezi, Shqipëria mposht Austrinë

Ndryshe nga vajzat kuqezi, ekipi kombëtar në volejboll për meshkuj ka fituar ndaj Austrisë në...

Serie A, Java I

Inter e nis keq, thyhet nga një penallti

Inter e ka nisur Serie A me humbje, teksa është mposhtur 1-0 në fushën e...

Kategoria Superiore, Java I

Sfidë e nxehtë në Durrës, por nuk ka gola

Ndeshja Teuta-Flamurtari, e përfunduar në barazim pa gola, ka mbyllur këtë javë të parë të...

Serie A, Java I

Dzeko i jep 3 pikët e para Romës në Torino

Ka mjaftuar vetëm goli boshnjakut Edin Dzeko një minutën para kohës së rregullt që Roma...

REKLAMA