MENU
klinika
Atletja shqiptare

Gega bën bilancin e vitit, ka edhe një garë…

Armëmbajtje pa leje

Nuk i shpëton dënimit, edhe pse është vëllai i Messit

Mund të kesh vëlla më të mirin e botës, Lionel Messin, por kjo nuk do...

Formula 1

Një tjetër spanjoll në vend të Alonsos te McLaren

Pas lajmit të tërheqjes së Fernando Alonso nga Formula 1, duke lënë një vend bosh...

Kukësi në Europa League

Mëkat, të eliminohesh duke fituar…

Vërtet mëkat! Mund të fitosh, por eliminohesh. Kukësi ka fituar 2-0 ndeshjen e kthimit të...

Sulmuesi i Belgjikës

Lukaku jep një lajm të hidhur për tifozët

Një tjetër lajmërim i bujshëm për tërheqjen nga ekipi kombëtar. Sulmuesi i Manchester United, Romelu...

Kategoritë dhe të huajt

Shumë vendime të FSHF, ka edhe 2 emërime…

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së, në mbledhjen e tij të ditës së enjte, ka diskutuar një...

Nismëtarë Genoa e Sampdoria

Tragjedia në Itali, shtyhet starti i Serie A?

Si pasojë e tragjedisë në Gjenovë, që i mori jetën 38 njerëzve për shkak të...

Europa League

Mënyra se si do të luajë Kukësi sot ndaj Torpedos

Në orën 19:00, në “Elbasan Arena”, Kukësi do të luajë ndeshjen e kthimit eliminator ndaj...

Ish-kampioni i Formula 1

Vjen përgënjeshtrimi për familjen Schumacher…

Në dy ditët e fundit qarkulloi lajmi se ish-kampioni i botës në Formula 1, Michael...

Frikë nga Kosova e Shqipëria

Zvicrën e kap paniku për talentet shqiptare

Pas gjesteve me shqiponjë të Taulant Xhakës dhe Xherdan Shaqirit gjatë Botërorit të Rusisë, në...

Renditja botërore

FIFA “masakron” Gjermaninë, ngjitet Rusia

Franca kryeson listën e publikuar nga organi qeverisës i futbollit botëror, i cili ka përdorur...

Përforcimi i vlonjatëve

Flamurtari bën një tjetër goditje në merkato

Flamurtari ka bërë një zyrtarizim ditën e sotme. Në “gjirin” e vlonjatëve është afruar Argjent...

REKLAMA