MENU
klinika
Premier League, Java II

Chelsea fiton derbin, Arsenal pa pikë (Video)

Serie A, Java I

Përmbys Juve, Ronaldo debuton pa gol (Video)

E gjitha bota e futbollit sot ishte me sy e veshë nga Cristiano Ronaldo, por...

Ligue 1, java II

Fiton PSG, përmbysin Neymar-Mbappe (Video)

U mendua se PSG do të ndalej që në ndeshjen e dytë të kampionatit, teksa...

Kategoria Superiore, Java I

Kastrioti surprizon Luftëtarin në Gjirokastër

Ndeshja e dytë e javës së parë mes Luftëtarit dhe Kastrioti e luajtur në Gjirokastër,...

Kupa e Gjermanisë

Bayern Munchen vuan në turin e parë (Video)

Në letër është dukur një ndeshje stërvitore, por Bayern Munchen ka siguruar kualifikimin në fazën...

Peshëngritësi me 3 medalje të arta

Calja: Mos përbaltni, kampion me djersën sime!

Me suksese të mëdha në Europë, por dhe shpesh herë i akuzuar për doping dhe...

Eliminatoret e Europianit

Volejboll, dy Kombëtaret ndeshen me Austrinë

E diela do të jetë intensive për dy ekipet kombëtare A, për meshkuj e femra...

Dueli i UFC, Nurmagomedov-McGregor

Trump i jep vizën babait të kampionit rus

Kampioni i botës në peshën e lehtë në UFC, rusi Khabib Nurmagomedov, ka bërë me...

Pas incidenteve në Korçë

FSHF: Të rishihet ligji për sigurinë në stadiume

Federata Shqiptare e Futbollit ka ndjekur me shumë vëmendje dhe shqetësim incidentin e ndodhur në...

Ylli i NBA

Bastet favorizojnë LeBron James për MVP-në

Ndonëse ende nuk ka startuar kampionati i bashketbollit amerikan, më i bukuri në botë, NBA,...

Rastësia në stadium

Tifozja pëson një goditje të fortë me top (Video)

Gjatë një stërvitjeje të Burnley, një tifoze në shkallët e stadiumit mori këtë goditje të...

Starti me Chievo-Juventus

Ronaldo debuton sot në Serie A, masa ekstreme

Sot, në orën 18:00, në Verona të Italisë, starton kampionati i Serie A për sezonin...

REKLAMA