MENU
klinika
Sulmuesi kaloi tek Alaves

Falsifikimi, Çinari mbetet mes 4 rrugëve

Ndarja e vazove

Champions League sot mëson grupet

Champions League, sot në orën 18:00, në Montecarlo, hedh shortin për fazën në grupe, ku 32...

Turneu amerikan i tenisit

US Open, eliminohet numri 3 në botë

Pas eliminimit të rumunes Halep, numrit një në botë, edhe tenistja spanjolle Garbine Muguruza, numri...

Eros Grezda te Rangers

Gerard i thur elozhe mesfushorit kuqezi

Edhe pse nuk kanë dalë të gjitha përgjigjet e analalizave mjekësore, Eros Grezda mund të...

Champions League, Play-Off

PSV e Benfica pa probleme, surprizojnë serbët

Ka përfunduar faza “play-off”, nga ku sonte janë mësuar edhe 3 skuadrat e fundit që...

U fotografuan me prostituta

4 basketbollistët japonezë pezullohen me 1 vit

Pavarësisht se kanë kërkuar ndjesë publike, madje përpara kamerave, ata janë pezulluar një vit nga...

Dy mbeten jashtë

Përfaqësuesja maqedonase me 5 shqiptarë

Shqiptarët po bëhen faktorë edhe për futbollin në vendin fqinj. Maqedonia u beson shqiptarëve fatin...

NBA

LeBron James: Lakers, jo më thjesht play-off

LeBron James vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Në prag të fazës përgatitore, që...

Sokol Cikalleshi

Sulmuesi i Kombëtares firmos me ekip të ri

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, rikthehet në Superligën turke shumë shpejt, edhe pse e...

Administratori i Flamurtarit

Sinan Idrizi: Jo bojkot garës, të forcohet ligji!

Dy ditët e fundit, Safet Gjici dhe Ardjan Takaj, përkatësisht presidenti i Kukësit dhe i...

Boks, peshat e rënda

Joshua harron Furyn, piketon Dillian White

Pas marrëveshjes që Tyson Fury dhe Deontay Wilder arritën mes tyre për të dueluar në...

Trajneri flet edhe për Ozil

Joachim Low shpall listën, rikthehet talenti

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka shpallur listën e futbollistëve për ndeshjen e Ligës së...

REKLAMA