MENU
klinika
Formula 1

Ferrari dominon “pole position” në Monza

Premier League, java 4

Liverpool, “poker” fitoresh në startin e sezonit

Tashmë nuk ka dyshime, Liverpool ka hedhur kandidaturën për t’u shpallur kampion në Premier League...

Boks, peshat e rënda

Joshua shmang Furyn, do duel me Wilder

Kampioni britanik i boksit në peshat e rënda, Anthony Joshua, ka dalë hapur për sfidës...

Panucci grumbullon 25 lojtarë

Lista e Kombëtares, rikthime dhe dy risi

Christian Panucci, trajneri i Kombëtares shqiptare, ka publikuar listën me 25 futbollistë që do t’i...

Merkato e Superiores

Rekord për Laçin, bën shitjen më të madhe

Mbrëmë shënoi gol dhe i dha pikë skuadrës së tij, për më tepër në transfertë...

Williams në US Open

Nuk ka surprizë mes motrave, fiton e njëjta

Duel i përsëritur, por fituesja është e njëjta. Edhe ndeshja e 30-të mes tyre nuk...

Serie A, Java 3

Milan, sa vuajtje për tri pikët e para!

Pas humbjes ndaj Napolit, Milan ka marrë 3 pikët e para të kampionatit në frymën...

Kategoria Superiore, Java 3

Pas Kukësit, Laçi frenon edhe Skënderbeun

Mes Skënderbeut dhe Laçit, në një stadim të zbrazët për shkak të dënimit të fushës...

Video e postuar nga ish-kampioni

Wladimir Klitschko nuk harron reflekset në boks

Ka qenë kampion i padiskutueshëm, por ai edhe në moshën 42-vjecare nuk e lë stërvitjen....

Merkatoja verilindore

Kukësi nuk ndalet, merr edhe një francez

Kukësi vijon merkaton dhe nuk kuptohet realisht cili është qëllimi i klubit nënkampion, që këtë...

Fotot

Mesfushorja shqiptare feston me shqiponjë ndaj Ukrainës

Mesfushorja shqiptare që përfaqëson Suedinë, Kosovare Asllani, ishte njëra prej golashënueseve në fitoren e përfaqësueses...

Euro Volley U-19 Femra

Organizimi i Europianit, sukses i Shqipërisë

Shqipëria është mikpritëse e një veprimtarie madhore të volejbollit ndërkombëtar, pasi nga data 1 deri...

REKLAMA