MENU
klinika
Portieri i Kombëtares shqiptare

E bujshme, Inter mund të marrë Strakoshën

Anulimi i garës

Arsyet pse s’u zhvillua Moto GP në Silverstone

Anulimi i garës së Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe në Moto GP për...

Qëndron në Torino

Cristiano Ronaldo refuzon kombëtaren

Cristiano Ronaldo ka në kokë vetëm ekipin e Juventus. Sulmuesi bardhezi ka vendosur të refuzojë...

US Open, New York

Pretendentët kalojnë pa problem turin e parë

Janë luajtur ndeshjet e fundit të raundit të parë të grand slam të US Open,...

Champions League

AEK dhe Ajax në grupe, eliminohen kroatët

Champions League ka prerë sonte 3 bileta për në fazën në grupe. Rikthehet AEK i...

Tërheqja e radhës

Një tjetër lamtumirë nga kombëtarja angleze

Një tjetër largim nga Kombëtarja e Anglisë pa nisur Liga e Kombeve. Jamie Vardy ka...

NBA

Dy lajme të mira për Boston Celtics

Lajme të mira për skuadrën e Boston Celtics, pasi dy nga lojtarët e saj më...

Flet presidenti i Skënderbeut

Takaj si Gjici: Riktheni policët në stadiume!

Nismës së një dite më parë të presidentit të Kukësit, Safet Gjici, për rikthimin e...

US Open, tenis femra

Pas eliminimit të Halep, nuk ka më surpriza

Eliminimi i tenistes rumune Simona Halep që në takimin e parë të US Open ishte...

Çmimet jepen më 30 gusht

UEFA shpall golin më të bukur të sezonit

Vijon të marrë çmime, Cristiano Ronaldo vërtet është një lojtar i Juventus, por sezonin e...

Kalendari për meshkuj e femra

Volejboll, hidhet shorti i sezonit të ri

Në mjediset e Federatës Shqiptare të Volejbollit është hedhur sot paradite shorti i Kampionatit Kombëtar...

Kombëtarja në Ligën e Kombeve

Jo vetëm Agollin, Panucci kthen dhe 2 veteranë

Ansi Agolli nuk do të jetë rikthimi i vetëm në radhët e përfaqësueses shqiptare pas...

REKLAMA