MENU
klinika
Kombëtarja e Volejbollit

Triumf kuqezi, djemtë nuk falin në shtëpi

Serie A, Java 2

Inter ngec, gabim që nuk u falet zikaltërve

Inter ka kaluar nga shiu në breshër! Humbja në javën e parë ndaj Sassuolo është...

Kategoria Superiore, Java 2

Flamurtari mposht Kukësin në Vlorë

Pas atij barazimi në Durrës, Flamurtari ka marrë fitoren e parë në këtë kampionat. Vlonjatët...

Premier League, Java 3

Chelsea nuk ndalet as në të tretën…

Chelsea ka fituar 2-1 ndaj Newcastle dhe ndan vendin e parë të Premier League, bashkë...

E ka denoncuar ish-gruaja

Telashe për Maradonën, në gjyq për 1.5 mln $

Telashet për legjendën e futbollit botëror nuk kanë të sosur. Nuk është ndonjë gjë e...

Goli i tretë për mesfushorin

Hyka shënon në Amerikë, sinjal Panuccit

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Jahmir Hyka, ka gjetur sërish rrugën e rrjetës në kampionatin amerikan,...

Vlen 2 miliardë euro

Chelsea del në shitje pas 15 vitesh

Pronari i Chelsea, Roman Abramovich, ka nisur procedurat për të nxjerrë në shitje skuadrën londineze,...

Kritikon lojtarët

‘Shpërthen’ Gattuso: Milani u “zhduk” pas dy golave

Edhe pse Milani udhëhiqte 2-0 pas 50 minutave lojë në fund të ndeshjes ishte Napoli...

Premier League

Manchester City ndalet në javën e tretë

Wolves ka ndalur Manchester City-in në shtëpi. Takimi i luajtur në “Molineux Stadium” është mbyllur...

Formula 1

Hamilton, “pole-position” në pistën e Spa

Lewis Hamilton me Mercedes ka siguruar “pole position” në pistën e Spa, aty ku ditën...

Moto GP

Lorenzo nis i pari në Silverstone

Jorge Lorenzo me Ducati siguroi “pole position” në pistën e Silverstone në përfundim të provave...

Bundesliga, Java 1

Bayern Munchen starton me hap kampioni

Bayern Munchen i ka bërë nisjen e duhur sezonit të ri në Bundesliga, teksa ka...

REKLAMA