MENU
klinika
Premier League, java 4

Lukaku shpëton Mourinhon, humb Tottenham

Kategoria Superiore, Java 3

Vendos Rexhinaldo, Kukësi fundos Tiranën

Fitorja e parë e Kukësit në kampionat dhe arrin ndaj Tiranës, ekipi që ende nuk...

Artet Marciale Mikse

Luftëtari Ilir Latifi rikthehet në UFC-232

Ilir Latifi, një nga yjet e peshës “light heavyweight” në artet marciale mikse, pritet të...

Rregullat në Premier League

Mustafi mund të pezullohet nga “shqiponja”

Telashe për mbrojtësin shqiptar Shkodran Mustafi të Arsenal, që mund të pezullohet nga Federata Angleze...

Formula 1, Monza

Spektakël i Ferrarit, por fiton Hamilton

Pavarësisht spektaklit dhe nisjes së mirë të Ferrarit, Lewis Hamilton me Mercedes fitoi garën e...

Premier League, java 4

Mustafi feston golin me shqiponjë, fiton Arsenal

Granit Xhaka nga goditja këndore, top në zonë, dhe Shkodrani Mustafi shënon me kokë. 0-1...

Euro 2018, nuk bëri dot pasaportën

Talentja që la Amerikën për Shqipërinë

Nuk e kishte menduar se do të ishte kaq e vështirë, por ja që Shqipëria...

Sporti i mendjes, po aq i rëndësishëm

Veliaj e Shalsi, program për shahun në shkolla

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i pranishëm në Edicionin e 6-të Ndërkombëtar të...

La Liga, java 3

Real Madrid kthehet në “makineri” golash

Real Madrid bën tris në startin e sezonit, teksa ka mposhtur bindshëm me rezultatin 4-1...

Seria A, java 3

Ronaldo nuk zhbllokohet, por Juve fiton

Kampionët në fuqi të Juventus kanë fituar ndeshjen e javës së tretë 2-1 në “Ennio...

Kategoria Superiore, Java 3

Mjafton Asani, Partizani kalon Kastriotin

Një gol i Asanit në minutën e 13-të i ka dhuruar Partizanit fitoren e dytë...

Bundesliga, java 2

Bayern Munchen kalon me lehtësi Stuttgart

Bayern Munchen, ashtu siç pritej, ka marrë fitoren e radhës në kampionatin gjerman. Lojtarët e...

REKLAMA