MENU
klinika
Pas arrestimit nga Policia

FSHF del me qëndrim zyrtar për Armir Grimën

Spektakolar si Maradona e Weah

75 metra me top, supergol i Gervinho

Ndodh shumë rrallë të shohim gola të tillë. Shpesh jepet goli i Maradonës në Botërorin...

Aragones, “pole position” Moto GP

Ducati niset para Marquez, dështon Rossi

Pritej të shpërthente Marc Marquez, si piloti i shtëpisë, por Jorge Lorenzo me Ducati ka...

Ku i gjeni dhe çmimet

Nis shitja e biletave për Shqipëri-Jordani

Federata Shqiptare e Futbollit ka shpërndarë informacionin në lidhje me biletat e ndeshjes ndërmjet Shqipërisë...

Arrestohet edhe një portier

“Oaz”, FSHF mund të shkarkojë Armir Grimën

Policia e Shtetit ka marrë një operacion të gjerë së fundmi në qytetin e Shkodrës....

USA, National Football League

NFL, përmbysje e pabesueshme e Cleveland

Mund të quhet një fitore historike. Mallkimi që zgjati plot 635 ditë më në fund...

Kategoria Superiore, java 5

Partizani i jep një tjetër goditje Flamurtarit

Partizani është rikthyer një ekip i fortë dhe bindës, ndërsa Flamurtari ka pësuar një tjetër...

Pas kartonit të kuq

Ronaldos i rikthehet buzëqeshja në stërvitje

Cristiano Ronaldo është rikthyer në stërvitje me buzëqeshje në qendrën stërvitore të Juventusit që nga...

Volejboll Femra

Partizani, finalisti i parë i Kupës së FSHV-së

Partizani është ekipi i parë finalist i Kupës së Federatës në volejboll për femra, pas...

Etapa 2

Turi Çiklistik, triumfojnë 3 të rinj të Vllaznisë

Dominim absolut i çiklistëve të Vllaznisë edhe në etapën e dytë të Turit Çiklistik të...

Pështyu rivalin

Një tjetër ndëshkim për Douglas Costa

Ai gjest i shëmtuar do t’i kushtojë shumë. Trajneri i Brazilit, Tite, ka ndërhyrë gjatë...

Sfida e pretendentëve

Vllaznia nuk njeh rivalë në Kategorinë e Parë

Vllaznia po imiton Tiranën e sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë, teksa ka marrë...

REKLAMA