MENU
klinika
Flet sulmuesi kuqezi

Balaj: Kombëtarja nuk gjykohet nga miqësoret

Shqiptarët në Itali

Nga Hysaj te Veseli, pagat e tyre në Serie A

Në Serie A italiane aktivizohen një numër relativisht i lartë i futbollistëve shqiptarë, si Hysaj,...

Rasti më i çuditshëm (Video)

Goli anulohet, arsyen e di vetëm gjyqtari

Ka shumë raste kur golat anulohen, por gjithnjë ka një arsye, ndoshta nganjëherë anulohen gabim,...

Mashtrimet fiskale në Spanjë

Mourinho pranon 1 vit burg për 3.3 mln euro

Duket pak e habitshme që një trajner që ka miliona e miliona euro të mos...

Argjentinasi flet për rivalin tij

Messi: Nuk e mendoja se Cristiano Ronaldo…

Është surprizuar me transferimin, pasi as Lionel Messi nuk e priste largimin e Cristiano Ronaldo-s...

Shqiptari shënoi gol

Festoi me shqiponjë, vendimi për Mustafin…

Shkodran Mustafi shënoi një gol të bukur në ndeshjen e Arsenalit përballë Kardifit dhe menjëherë...

Euro Volley U-19, Kombëtarja

Vetëm humbje, Shqipëria eliminohet

Kombëtarja U-19 në volejboll për vajza është mundur sot pasdite 3-0 nga Polonia, në ndeshjen...

NBA, Golden State

Kerr: Me ardhjen e tij, sërish kampionë

NBA do edhe një muaj të startojë, ndërsa ekipet sapo kanë nisur fazat përgatitore. Golden...

Ndizet dueli për talentin

Kosova më afër shqiptarit të Bayernit

Që kur u bë pjesë e ekipit të parë të Bayern Munchen, talenti shqiptar Meritan...

Probleme për kontratat

Kombëtarja e njohur rrezikon “Euro 2020”

Një lajm i keq për tifozët e skuadrës fituese të Europianit të vitit 1992. Një...

Mungon Lionel Messi

FIFA shpall kandidatët e “The Best 2018”

Përcaktohen tre finalistët e çmimit “The Best 2018″, që jepet nga FIFA për lojtarin më...

Sulmuesi kuqezi

Guri: Në Kombëtare, jo thjesht për xhiro

Sindrit Guri ka kaluar në një stad tjetër të karrierës. Tashmë në Europë, në kampionatin...

REKLAMA