MENU
klinika
Shiheni "perlën" e tij

Goli i Rashicës, më i bukuri i javës në Bundesliga

Masat ekstreme

Policia “blindon” Elbasanin ndaj Izraelit

Nesër në mbrëmje, në orën 20:45, në stadiumin “Elbasan Arena” do të luhet ndeshja Shqipëri-Izrael,...

Nigeriani nënshkruan në Londër

E rrallë, Arsenal firmos me 9-vjeçarin

Arsenal ka shtuar një tjetër lojtar në akademinë e tij teksa ka nënshkruar me 9-vjeçar...

Padia e trajnerit ndaj ish-Presidentit

Menaxheri Haxhia: Nishani gaboi me Panuccin

Çështja e zjarrtë e ditëve të fundit në vendin tonë para ndeshjes me Izraelin është...

Ish-presidenti i Milanit

Rikthehet Berlusconi, blen klubin e futbollit

Silvio Berlusconi nuk ndahet dot nga futbolli dhe pas një pushimi të shkurtër që kur...

Starton me Gjermani-Francë

Sot nis Liga e Kombeve, detajet dhe grupet

Kur UEFA paralajmëroi krijimin dhe strukturën e Ligës së Kombeve, pati shumë konfuzion. Formati është...

Sfida në UFC

McGregor, 65 mln euro nga dueli i radhës

Ish-kampioni i UFC në dy pesha të ndryshme Conor McGregor ka bërë shumicën e fitimeve...

Rrëfimi tronditës

Ylli i United: Mund të më kishin prerë këmbën

Një rrëfim që ka tronditur jo pak ambientin e “Djajve të kuq”, por edhe gjithë...

E kërkon Shqipëria e Kosova

Shqiptari i Bayern Munchen bën zgjedhjen e tij

Shqipëria dhe Kosova bëjnë “sherr” për talentin shqiptar të Bayern Munchen, Meritan Shabani, por duket...

Ali Sowe zgjedh ekipin e ri

“Këpuca e Artë nuk preferoi më Shqipërinë

Pas një sezoni si protagonist te Skënderbeu, sulmuesi nga Gambia, Ali Sowe u rikthye këtë...

Ish-Presidenti e quajti sharlatan

Panucci padit Bujar Nishanin në Gjykatë

Një çështje gjyqësore është hapur mes trajnerit të Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, dhe ish-Presidentit...

NBA

Kobe Bryant do të stërvisë djalin e legjendës

Legjenda e NBA, Kobe Bryant, duket se ka lënë pas krahëve polemikat që ka patur...

REKLAMA