MENU
klinika
Mesfushori i Kombëtares

Basha: Emocionuese, njësoj sikur po debutoj

Tenis, US Open

Numri një i botës nuk zhgënjen

Gara sa vjen edhe bëhet më e nxehtë. Në New York ka nisur sot raundi...

Mesfushori i Kombëtares

“Telenovela Qaka”, kuqeziu kthehet në “bazë”

Një histori ku asnjë palë nuk ka fituar, por natyrisht, më i humburi është Kamer...

Supergol i Quagliarella (Video)

Gol spektakolar në sfidën Sampdoria-Napoli

Mbrëmë është shënuar një nga golat më të bukur në historinë e futbollit. Sampdoria mposhti...

Miqësoret me Kosovën

“Xhema” shpall listën e Kombëtares U-17

Përveç Kombëtares A dhe U-21, edhe ekipi përfaqësues U-17 do të zbresë në fushë, por...

Serie A, Java 3

Poshtërohet Napoli, Lazio merr fitoren e parë

Pas dy fitoreve të para, Napoli është turpëruar në javën e tretë të Serie A,...

La Liga, Java 3

“Furtunë” e Barcelonës, Messi “vetëm” 2 gola

Barcelona ka “shpërthyer” në javën e tretë të La Liga-s, teksa ka fituar në shtëpi...

Premier League, java 4

Lukaku shpëton Mourinhon, humb Tottenham

Shpëton Mourinho, Manchester United më në fund ka parë dritë në fund të tunelit, teksa...

Kategoria Superiore, Java 3

Vendos Rexhinaldo, Kukësi fundos Tiranën

Fitorja e parë e Kukësit në kampionat dhe arrin ndaj Tiranës, ekipi që ende nuk...

Artet Marciale Mikse

Luftëtari Ilir Latifi rikthehet në UFC-232

Ilir Latifi, një nga yjet e peshës “light heavyweight” në artet marciale mikse, pritet të...

Rregullat në Premier League

Mustafi mund të pezullohet nga “shqiponja”

Telashe për mbrojtësin shqiptar Shkodran Mustafi të Arsenal, që mund të pezullohet nga Federata Angleze...

Formula 1, Monza

Spektakël i Ferrarit, por fiton Hamilton

Pavarësisht spektaklit dhe nisjes së mirë të Ferrarit, Lewis Hamilton me Mercedes fitoi garën e...

REKLAMA