MENU
klinika
Ali Sowe zgjedh ekipin e ri

“Këpuca e Artë nuk preferoi më Shqipërinë

Ish-Presidenti e quajti sharlatan

Panucci padit Bujar Nishanin në Gjykatë

Një çështje gjyqësore është hapur mes trajnerit të Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, dhe ish-Presidentit...

NBA

Kobe Bryant do të stërvisë djalin e legjendës

Legjenda e NBA, Kobe Bryant, duket se ka lënë pas krahëve polemikat që ka patur...

Mbrojtësi i Kombëtares

Gjimshiti: Mos biem prè e provokimit izraelit

Nga Durrësi, ku është e grumbulluar kombëtarja kuqezi, kanë dalë sot në konferencë për shtyp...

Flet mbrojtësi i Kombëtares

Hysaj: Sërish në Europian, arritje më e madhe

Elseid Hysaj nuk ka ngurruar t’i përgjigjet Igli Tares, i cili pak kohë më parë...

Nga Moore, te Totti

10 kapitenët legjendarë të futbollit

Kapiteni është shumë i rëndësishëm në një ekip futbolli. Shpesh ata kthehen në liderë, edhe...

Transferimi i mbrojtësit kuqezi

Zyrtare, Mavraj i bashkohet Bashës

Para dy ditësh, Migjen Basha, në lidhje me Mërgim Mavrajn, pohonte: “Palët janë në kërkim...

Ndeshja për Ligën e Kombeve

Vjen Izraeli, Shqipëria sërish në shtetrrethim?!

Para dy vitesh, më konkretisht më 12 nëntor 2016, Shqipëria luante ndeshjen kualifikuese për “Russia...

“Deklarata e tij, e trashë”

“Blick” kritikon ashpër Xherdan Shaqirin

Gjatë një conference për shtyp, dje, Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe Stephan Lichtsteiner pranuan gabimin...

Formula 1, video e garës

Arsyeja pse Hamilton triumfoi në Monza

Fitorja e Hamilton në pistën e Monza nuk ishte e rastësishme, por e programuar mirë...

Girona-Barcelona në Amerikë

Leo Messi, i pari në SHBA nga La Liga

La Liga ka surprizuar këtë fillim sezoni kur zyrtarizoi marrëveshjen e re, për të zhvilluar...

Flet drejtori i Crvena Zvezda-s

Serbi: Detyra jonë të mbrojmë Shaqirin

Duket e pabesueshme që një serb të thotë diçka të tillë për një shqiptar, por...

REKLAMA