MENU
klinika
Serbia, per stabilitetin në rajon

Vuçiç: Prishtina fundi i dialogut, me miratimin e platformës

Pritet ballafaqim mes këshilltarëve

“Masakra” në Pazarin Karakteristik të Gjirokastrës

Masakra që po ndërmerret në Pazarin Karakteristik të Gjirokastrës ku FSHZH po ndërmerr aktin e...

Kritika politikës

Marku ‘shkund’ Shkodrën: Dua më shumë nga ju!

Kryeprokurorja Arta Marku nga Shkodra ka marrë pjesë në analizën vjetore të prokurorisë, ndërsa ka...

Postimi

“Të hiqet taksa”, Haradinaj i përgjigjet Mogherinit

Në lidhje me deklaratat e shefes së diplomacisë në BE, Federica Mogherini për taksën ndaj...

Deklarata

Dialogu Prishtinë-Beograd, Mogherini thirrje OKB-së

“Kosova duhet të heqë tarifën ndaj mallrave serbe dhe të Bosnjës”, kështu i është drejtuar...

Moti i keq

ARRSH apel shoferëve: Kini kujdes në këto akse!

Reshjet e borës që kanë vijuar edhe gjatë natës si dhe temperaturat e ulëta kanë...

Seanca e radhës

Babai u vrau nënën, fëmijët duan kujdestarinë nga daja

Është zhvilluar sot seanca e radhës për kujdestarin e fëmijëve të Ballshit pas vrasjes se...

Video

Rrethina e Tivarit, kulla e vjetër shqiptare

Tivari, i njohur edhe si Tivari i Ri, është qytet bregdetar në jug të Malit...

Rrëfimi nga Leposaviqi

Shqiptari që nuk di për shkëmbimin e territoreve

Leposaviqi, ose i njohur ndryshe edhe si Albanik, është qytezë dhe qendër e komunës me...

Financon Ambasada e Kuvajtit

Elbasani së shpejti me terrene të reja sportive

Elbasani do të ketë së shpejti një terren sportiv modern në shërbim të nxënësve të...

Takimi me këshilltarët e Merkel

Haradinaj zbulon: Gjermania më kërkoi heqjen e taksës

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, komentoi sërish takimin që pati dje me dy këshilltarët e...

A do të ketë dialog?

Vuçiç: Çështja e Kosovës, më e vështirë se në kohën e Gjingjiç

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha se propozimi i tij për çështjen e Kosovës vjen...