MENU
klinika
Durrës

Shkarkohet drejtoresha e Kufirit dhe Migracionit

Ç'do dikutohet sot?

Seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës

Ditën e sotme rreth orës 10:00 Kuvendi i Kosovës mblidhet në seancë të jashtëzakonshme. Rendi...

Për të tretin vit radhazi

Hapet Panairi i Librit në Elbasan

Panairi i Librit hapi zyrtarisht aktivitetet me rastin e Ditës së Verës në Elbasan. Duke...

Takon këshilltarët e Merkel

Haradinaj: Gjermanisë i jemi mirënjohës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, zhvilloi sot një takim me këshilltarët për politikë të jashtme...

Reagon Fabrici

‘BE do paqe mes Kosovës dhe Serbisë’

Kreu i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sam Fabrici ka thënë se Brukseli është...

Detajet

Kuçovë/ Bie nga lartësia, vdes punëtori i naftës

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë, pasi ka rënë nga...

Taktika e çuditshme që përdorën

Vidhet karburanti në Elbasan, arrestohen autorët

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hoxhaj ku është vjedhur gjatë natës një karburant në aksin...

Detajet

Protestat në Këlcyrë, kreu i PD shoqërohet në polici

Përshkallëzimi i protestës së banorëve në Këlcyrë ka hyrë në javën e dytë të saj....

Si e kishin fshehur?

Kapen 172 kg drogë në Greqi, arrestohen tre shqiptarë

Tre operacione antidrogë janë zhvilluar në Greqi, si rezultat i të cilëve tre shqiptarë kanë...

Postimi

Demostrata e 11 Marsit/ Haradinaj: Studentët zgjodhën rrugën e…

Në kuadër të përkujtimit të demostratës së 11 Marsit të ’81, kryeministri i Kosovës Ramush...

Detajet

Kapen 84 kg drogë në Mal të Zi, trafikanti kthehet në Shqipëri

Në Mal të Zi gjatë ditës së sotme janë kapur 84 kg kanabis. Lënda narkotike...

Paralajmëron eksperti amerikan

Rusia kërkon Kosovë të cunguar?

“Rusia kundërshton çdo marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë”, kështu është shprehur eksperti amerikan i politikë...