Menu
Rekordi i Lionel Messit

Ngriti Superkupën si kapiten, askush si Messi me trofe…

Tërheqja nga "La Roja"

Tjetër lamtumirë e bujshme nga kombëtarja spanjolle

Një tërheqje e bujshme vjen nga kombëtarja, kësaj here nga ajo spanjolle. Gerard Pique ka...

Sulmuesi argjentinas

Lionel Messi gradohet kapiten i Barcelonës

Nga e marta përfunduan ditët e pushimeve (30 ditë) për Lionel Mesin në Karaibe dhe...

Komercialiteti me stadiumin

Barcelona kërkon 300 milionë euro për një emër tjetër të “Camp Nou”

Barcelona do të ketë një emër komercial për “Camp Nou”. Sipas asaj që është miratuar...

Premier League

5 muaj mes spitalit dhe Cityt, Silva rrëfen betejën me djalin e sëmurë

Në vitin 2020, kur përfundon kontrata, David Silva bën plot 10 vjet në Manchester, aty...