MENU
klinika

"Snajperi" merr vendimin

Thompson thyen heshtjen/ Zyrtarizon të ardhmen!

02.07.2019 - 15:23

Ndryshe nga Kevin Durant, që u largua për të luajtur me Brooklyn Nets, basketbollisti Klay Thompson ka vendosur të qëndrojë te Golden State Warriors.

“Snajperi” ka rinovuar kontratën me nën-kampionët e NBA-së.

Thompson ka nënshkruar një kontratë të re, 5-vjeçare me Warriors, nga e cila do të përfitojë 190 milionë dollarë.

Gjithsesi, rikthimi në fushë i Thompson do të ndodhë vitin 2020.

Basketbollisti është i dëmtuar dhe nuk pritet të luajë para shkurtit të vitit të ardhshëm.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Plan sekret për të luajtur së bashku

Durant dhe Irving bëjnë lëmsh merkaton!