MENU
klinika
Nga shtyrja e pagesës së kësteve tek kredia e re nga FMN

Masat e marra kundër COVID-19 që priten të miratohen sot në kuvend

Rama: ...këtë vit jemi të parët!

Nesër hapen aplikimet për financime në bujqësi

Kryeministri Edi Rama e rendit Shqipërinë si të parën këtë vit sa i përket financimeve...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Moti parashikohet me vranësira të dendura dhe intervale kthjellimesh. Do të ketë reshje shiu të...

COVID-19

Manastirliu tregon sa milionë euro ka shkuar fatura financiare

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka thënë se deri tani fatura e...

"Qytetarët të zbatojnë masat"

Manastirliu: Rritja e numrit të të infektuarve tregon se…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24,...

Flet për transportin publik, dasmat dhe…

Rama: Kjo është java e fundit e kufizimeve

Kryeministri Edi Rama thotë se kjo është java e fundit e kufizimeve në kuadër të...

"Shfaqjet politike dhe mbledhja e firmave për teatrin…"

Rama fajëson opozitën: Shifrat në Tiranë nuk po flasin mirë!

Kryeministri Edi Rama jep alarmin për rritjen e papritur të shifrave me koronavirus, veçanërisht në...

"Lufta me armikun e padukshëm"

Rama: Sot komunikimi im i fundit për COVID-19

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në Facebook njofton se sonte në orën 21:00 do...

Qeveria merr vendimin

Nesër nisin gjyqet por pa publik

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e mbajtur sot ka bërë disa ndryshime në aktin normativ...

Më i madhi në Ballkan

Cila është kompania franceze, që do ndërtojë parkun 100 milionë euro të energjisë diellore në Divjakë

Në Shqipëri, një shoqëri e njohur franceze, VOLTALIA, u shpall sot fituese e garës së...

Zbulohet tema e diskutimit

Takim i papritur, Kryemadhi dhe Vasili në zyrën e Bashës

Kryetari i Partisë Demokratike z.Lulzim Basha pritet të takojë në selinë blu kryetaren e LSI-së...

Aleanca për Teatrin

“Të dënohen kriminelët e 17 majit, të rindërtohet teatri i ri, siç ishte”

        Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvilloi sot, protestën e radhës në...