MENU
klinika
Takimi në Pezë

Veliaj: Më 30 qershor çojmë opozitën në shtëpi!

Detaje të reja

Aksidenti tragjik/ Familja po kthehej nga festa!

Detaje të reja janë publikuar nga aksidenti tragjik që u mori jetën 4 anëtarëve të...

Fundjava përvëluese

Meteorologët: Ditë më të freskëta pas së dielës

Fundjava është parashikuar përvëluese jo vetëm për Shqipërinë por edhe gjithë rajonin. Një masë presioni...

'Ditëlindja e fundit'

Shuhet familja, vdesin prindërit dhe dy fëmijët

Një aksident i rëndë është regjistruar në mesnatë, rreth orës 01:00 në rrethrrotullimin pranë TEG-ut...

Ç'po ndodh?

Elbasan, familjarët e protestuesve të arrestuar përpara policisë

Edhe mbrëmjen e kësaj të shtune para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit...

Postimi

Takimet elektorale/ Basha: 30 qershori, varreza politike e Ramës!

Ndërsa Kryeministri Edi Rama vijon me takimet elektorale në vend, kreu i PD-së, Lulzim Basha...

FOTO-LAJM

Protesta/ Shfaqet Fatos Nano, përshëndet…

Gjatë ditës së djeshme protesta e banorëve të Astirit ka gjetur një mbështetës të ri...

VIDEO

Gurë e shishe drejt eskortës, Rama pritet me protesta në Korçë

Në qytetin e Korçës, ku zhvilloi takimin elektoral të radhës, kryeministri Rama është pritur me...

LISTA

Mungon Rama? Zbardhen emrat e deputetëve që firmosën shkarkimin e Metës

Mocioni i mazhorancës për të shkarkuar presidentin ka marrë firmën e 34 deputetëve. Në krye...

"Je i tredhur..." VIDEO

Tensione në Korçë/ Salianji-zv.drejtorit të Policisë: T’i heq pantallonat…

Në zonat ku kryeministri Rama zhvillon aktivitete elektorale opozita ka vijuar skenarin e bllokimit të...

"Në kohën e Saliut..."

Shtyhen zgjedhjet? Rama: Duan kokën time!

Gjatë fjalës së tij në prezantimin e kandidatit të Kolonjës, kryeministri Rama shpjegoi dhe arsyet...

Shkarkimi i Metës

PS mbledh 55 firma, reagon Presidenti: “Mocioni i çunave të Shijakut”

Pas vendimit të Partisë Socialiste për të mbledhur 55 firma për shkarkimin e tij, ka...