MENU
klinika
Detaje

Zbardhet axhenda e aksionit opozitar, Basha mbledh sot aleatët

Dridhet sërish vendi

Mëngjesi nis me tërmet, ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Një tjetër lekundje tërmeti është regjisruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në...

Parashikimi

Reshje shiu e stuhi, mësoni si do jetë moti sot

Dita e martë datë 24 Shtator priten ndryshime ne kushte e motit, pra do të...

Takimi në Asamblenë e OKB-së

Rama merr ‘Ok’ nga Greqia për negociatat?

Kryeministri Edi Rama ka takuar homologun e tij grek Kiriakos Mitsotaqis në vizitën e tij...

Dëmet nga tërmetet

“Gjithmonë pranë jush”/ Basha viziton banesat në Durrës!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte në Durrës, ku u takua me banorët e...

Arta Marku kërkon shpjegime

‘Fake News’ për tërmete/ Prokuroria nis hetimet

Lajmi fals që nxorri në rrugë mbrëmjen e së dielës gjithë shqiptarët të trembur ndërkohë...

"Do rindërtojmë banesat e dëmtuara..."

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave pas tërmetit

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin...

"Kontrollojnë tregun e kokainës në Britani"

Mediat spanjolle shkruajnë për bandat shqiptar

Mediat spanjolle shkruajnë se bandat shqiptare po bëjnë kërdinë në Britaninë e Madhe, duke rritur...

Tërmetet në Tiranë

Washington Post: Fakenews pas tërmetit i nxjerrin shqiptarët jashtë shtëpive

Tërmet e forta dhe situata post tyre në Shqipëri ka tërhequr vëmendjen edhe të mediave...

"Me rëndësi ruajtja e qetësisë..."

Meta kërkesë qeverisë: Të na ndihmojë Agjencia Ndërkombëtare

“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”....

"Autorët do të përballen me ligjin"

Lajmi i rremë për tërmetin, Braçe ngre tonet

Një ditë pas lajmit të rremë që qarkulloi në rrjetet sociale se Shqipëria rrezikohej mbrëmë...

Përplasen 3 makina në Elbasan

Aksident i rëndë, vdes 1 person 4 të plagosur

Një aksident rrugor ka  ndodhur në aksin nacional Elbasan-Peqin, në fshatin Papër, ku për pasojë...