MENU
klinika
Tregojua miqve!

Stresi të gërryen përbrenda? Disa këshilla ‘hipnotizuese’

Mos u bëj pesimiste!

E ke gjirin kështu? Ç’pret? Lër konsultë!

Prania e noduseve të mëdha në gji tek moshat e reja janë të pazakonta. Por...

E tmerrshme!

E shkatërrojnë trurin tuaj! Kujdes nga…

Ne të gjithë kemi disa zakone të këqija, por disa nga këto zakone mund të...

Do të të vijë mendja vërdallë!

Si është uji që unë pi? Fakte tronditëse!

Le ta fillojmë nga më të thjeshtat. Uji, që të ekzistojë si i tillë ka...

Zbulojeni tani!

Prekëse! Çrregullimi mendor më i përhapur te fëmijët është…

Çrregullimi autik përbëhet nga një triadë dëmtimesh në socializim, komunikim dhe lojë imagjinare. Simptomat shfaqen...

Do mbeteni pa fjalë!

Shëndeti seksual! Ushtrimet që ju rrisin dëshirën!

Duhet të dini që stërvitja e rregullt është e mirë për shëndetin dhe mund t’iu...

Video-Intervistë me Prof. Asc Edmond Nuellari

Kirurgu alarmon! Nga prerja e gjymtyrës deri në vdekje nëse…

Si çdo të hënë, edhe ditën e sotme patëm një të ftuar special në studion...

Dhimbja do zhduket menjëherë!

Shtrëngime në stomak? “Ilaçet bimore” që do u shpëtojnë!

Është shumë e rëndësishme të dini se ilaçet bimore janë shumë efikase në kurimin e...

Prindër! Kujdes!

Si ta kuptoni që fëmija juaj ka infeksion në vesh

Shumica e fëmijëve dëgjojnë prej momentit të lindjes. Ata mësojnë të flasin duke imituar tingujt...

Për t'u alarmuar!

Pneumonia/ Shko urgjent në spital nëse ke…

Bronkiti është një inflamacion në mushkëri që disa njerëz e quajnë “të ftohtë”. Zakonisht vjen pas...

Prof. Edvin Prifti

Bypass-i, mos e humbisni këtë histori!

Sot, afërisht 14 milion amerikanë kanë pasur një histori të një ataku kardiak ose të...

Nuk i keni ditur!

Ke këto simptoma? Urime! Je shtatzënë!

Ky artikull përshkruan simptomat më të zakonshme të shtatzënisë në fazat e saj të hershme...

Reklama