MENU
klinika
Ku u shënua temperatura maksimale: Çfarë ndodh nesër?

41.7 gradë, Saharaja “prish” termometrin në Shqipëri

Udhëtimet nga Rinasi/ TIA njofton pasagjerët

“Tamponi PCR mund të kryet në aeroport, antigeni jo”

Tirana International Airport bën me dije për të gjithë pasagjerët se tamponin PCR mund ta...

Pse duhej të kishte kaq shumë viktima?

Si e tranformoj botën Covid-19?

Nga Fawaz Turki, Gulf News Shtetet e Bashkuara po i rikthehen normalitetit, qytetet po lehtësojnë...

"BE-ja po dështon herë pas herë..."

Negociatat nuk u hapën/ Rama bisedë me Grenell

Ish- i dërguari i posaçëm i ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump...

“Bashkë me emigrantët do vijnë edhe shtame të ndryshme të virusit”

Mjeku apel qytetarëve: Mos ulni vigjilencën

Gjatë stinës së verës, me ardhjen e turistëve dhe emigrantëve rreziku është që në vend...

Raporti i KLSH-së në Kuvend/ Zyrtarët janë nën hetim

Shehu: 2.2 miliardë lekë dëm në buxhetin e shtetit

Kreu i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Arben Shehu në seancën e Kuvendit këtë të...

Pse u shty vendimi për zgjedhjet e 30 qershorit

10 orë diskutime/ Zbardhen debatet e plota në Kushtetuese

DISKUTIMET NË SEANCË Përfaqësuesi i Presidentit, Bledar Dervishaj: Presidenti e mbështet kërkesën e Shoqatës së...

Ministria sqaron qytetarët

Njoftim i rëndësishëm për ata që duan të pajisen me kartë identiteti dhe pasaportë

Ministria e Brendshme ka sqaruar qytetarët në lidhje me aplikimin për kartë identiteti dhe pasaportë....

Zëri i Amerikës

Hileja e Gjykatës Kushtetuese, për të qendruar larg një çështje kaq të rëndësishme

Në Shqipëri, Gjykata Kushtetuese vendosi të mërkurën në mbrëmje që t’i drejtohet Komisionit të Venecias...

Holanda e Austria hapin portat për shqiptarët

Shtatë vendet ku mund të udhëtojmë pa kufizime

Dy shtete të tjera, Austria dhe Holanda, u kanë hapur dyert shqiptarëve duke hequr të...

Certifikohen zgjedhjet e 25 prillit

Komisioneri Celibashi shpërndan 140 mandatet

Dy muaj nga zgjedhjet e 25 prillit, kryekomisioneri Ilirjan Celibashi arriti të shpërndante mandatet e...