MENU
klinika
Hedh poshtë dhe kritikat

Vajza nga Saranda kap majat e muzikës në SHBA

Çfarë ka bërë?

Ledri publikon foton e fanses së “çmendur”!

Pa më të voglin dyshim, Ledri Vula është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga...

"Hetoni mafian"

Ish e dashura e Salas ngre dyshimet për vrasje

Pas mesazhit të saj të parë prekës për zhdukjen e të ish-dashurit, futbollistit Emiliano Sala,...

20 vite martesë

De Niro, “luftë” me ish-bashkëshorten për kujdestarinë e vajzës

Në mes të muajit dhjetor, aktori i famshëm Robert De Niro paraqiti në gjykatë dokumentet...

Në Davos

Princi Uilliam flet hapur, zbulon problemin mendor

Shëndeti mendor është kthyer vitet e fundit në një sëmundje që ka prekur shumë të...

Isaac Carew

Dua bën krenar dhe të dashurin: Super heroinë!

Viti 2018 u mbyll me suksese të jashtëzakonshme për Dua Lipën, e cila ka bërë...

Në proces divorci

Vetëm 2 muaj me mbretin, ndahet modelja ruse

Dy muaj më parë pushtoi mediat rozë lajmi se mbreti i Malajzisë është martuar me...

Këngëtarja e famshme

Taylor Swift fiton betejën 1 mln dollarëshe

Taylor Swift ka fituar një betejë ligjore 1 milion dollarëshe kundër një agjenti të pasurive...

Çfarë ka bërë?

Rita Ora rrezikon burgun!

Instagrami është kthyer në një burim fitimi për yjet e showbiz, por edhe aty duhet...

Chris Brown në Paris

Nga paraburgimi te klipi i ri, brenda dy ditësh

Ditën e mërkurë, këngëtari i famshëm, Chris Brown u la i lirë nga policia pas...

George dhe Amal

400 mln paund mbajnë të lidhur çiftin e famshëm!

George Clooney mohoi lajmet e fundit të nxjerra nga “RadarOnline” se është duke përgatitur ndarjen...

Historia tronditëse

Binjaket ribashkohen pas 54 vitesh!

Që prej vitet të largët 1964, atëherë kur ishin vetëm 5 muajshe, binjaket Michele Mordkoff...