MENU
klinika
Konfirmon ndarjen

E nxori nga shtëpia, Maradona: Dashuria vdiq!

"7 Rings"

Shqiptarja që frymëzoi Ariana Granden

“7 Rings” është videoklipi i publikuar vetëm një ditë më parë nga këngëtarja më famë...

"Unike"

Mesazhi prekës i Barack për bashkëshorten

Barack Obama ka ndarë një mesazh të ngrohtë për gruan e tij Michelle në ditëlindjen...

Si shqiptarët

Cardi B bën shqiponjën! “Provokacija” e radhës…

Simboli i shqiponjës i formuar me duar është bërë shpesh objekt diskutimi midis shqiptarëve, serbëve...

Sfida e internetit

Modelja më e paguar, dikur tallej nga të gjithë

Edhe pse vitin e kaluar Kendall Jenner e mbylli në krye të listës së modeleve...

Sulmuan djalin e aktores

Shqiptarët i shpëtojnë dëmshpërblimit 1 mln euro, por…

Një ngjarje e ndodhur jashtë një klubi nate më 1 korrik të vitit të kaluar...

Historia e pabesueshme

Djali që gjeti nënën e tij me ‘Google Earth’!

Disa ditë më parë, në kanalin televiziv ‘Canale 5’, u transmetua filmi “Rruga për në...

Miliarderi

Bill Gates pret në radhë për një hamburger

Edhe Bill Gates pret në radhë për një hamburger! Ai është njëri nga jerëzit më...

I "njolloset" emri

Freeman akuzohet për ngacmim seksual

Një tjetër emër i njohur është “njollosur” nga akuzat e ngacmimeve seksuale. Aktori Morgan Freeman...

Thylane Blondeau

“Vajza më e bukur në botë” fiton sfidën e internetit

Ditët e fundit, rrjetet sociale janë mbushur nga foto të 10 viteve më parë, ndërsa...

Përvjetori

Xhaka, futbollist dhe bashkëshort i shkëlqyer!

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të mirë shqiptarë edhe pse përfaqëson Zvicrës. Por...

Filloi karrierën 10 vjeç

Komediani me dy çmime Oscar që flinte në furgon nga varfëria!

James Eugene “Jim” Carrey ka lindur më 17 Janar 1962. Është një aktor, komedian dhe...