MENU
klinika
Historia e pabesueshme

Djali që gjeti nënën e tij me ‘Google Earth’!

Miliarderi

Bill Gates pret në radhë për një hamburger

Edhe Bill Gates pret në radhë për një hamburger! Ai është njëri nga jerëzit më...

I "njolloset" emri

Freeman akuzohet për ngacmim seksual

Një tjetër emër i njohur është “njollosur” nga akuzat e ngacmimeve seksuale. Aktori Morgan Freeman...

Thylane Blondeau

“Vajza më e bukur në botë” fiton sfidën e internetit

Ditët e fundit, rrjetet sociale janë mbushur nga foto të 10 viteve më parë, ndërsa...

Përvjetori

Xhaka, futbollist dhe bashkëshort i shkëlqyer!

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të mirë shqiptarë edhe pse përfaqëson Zvicrës. Por...

Filloi karrierën 10 vjeç

Komediani me dy çmime Oscar që flinte në furgon nga varfëria!

James Eugene “Jim” Carrey ka lindur më 17 Janar 1962. Është një aktor, komedian dhe...

Princi Philip

Aksidentohet bashkëshorti i Mbretëreshës së Anglisë

Princi Philip, duka i Edinburgut, bashkëshorti i Mbretëreshës së Anglisë, është përfshirë në një aksident...

Marguerite Higgins

Ylli Megan Fox, tani një reportere lufte

Ajo ka luajtur gjithçka që nga “Aprill O’Neil” në “Turtles Teenage Mutant Ninja” deri te...

Flet biznesmeni

Çfarë ndodh në klubet e natës në Tiranë?

“Në klubet shqiptare je i bezdisur. Shkon në pub dhe shikon se ke njerëz të...

Video virale

Dëbora pastrohet dhe me kuaj!

Europa, por edhe vendi ynë, është përfshirë kohët e fundit nga një mot i ftohtë,...

A do ndodhë?

Jonida Maliqi dhe Madonna do interpretojnë në të njëjtën skenë?!

Në fund të vitit të kaluar, këngëtarja Jonida Maliqi u shpall fituese e Festivalit të...

Edhe të famshmit

Rrjetet sociale kthejnë njerëzit 10 vite pas!

Lindin nga hiçi e më pas përfshijnë pjesën më të madhe të përdoruesve të rrjeteve...