MENU
klinika
Detaje

Edhe pse i martuar, Justin vijon “telenovelën” me Selena-n

Suzy Cortez

Modelja braziliane bën tatuazh Messin

Një tjetër “çmenduri” për Lionel Messi. Kësaj radhe jo nga tifoz i thekur, por nga...

Rekord botëror

Vallëzim nën ujë, pa marrë frymë, për…

Në pishinën më të thellë në botë, në Padova të Italisë, aktorja Marina Kazankova dhe...

Përkohësisht

Sëmundja e babait detyron Britney-n të tërhiqet nga muzika

Këngëtarja e famshme Britney Spears ka marrë vendimin të shkëputet përkohësisht nga muzika për shkak...

Ceremoni sekrete

Miley Cyrus, nuse e thjeshtë me pak para

Miley Cyrus i ka dha fund beqarisë një natë para Krishtlindjeve duke u martuar në...

Konfirmohet

Gigi dhe Zayn ndahen sërish!

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik i kanë dhënë sërish fund lidhjes së tyre,...

Por...

Flori Mumajesi i “troket në derë” Bebe Rexhës

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare, e cila ka arritur të krijojë...

Video e futbollistit

Ribery han biftekun e larë në ar nga Nusret

Frank Ribery shfrytëzoi pushimet e tij në Dubai për të vizituar restorantin “Nusr-Et” dhe për...

Të frymëzuar nga një film

Sfida që po rrezikon jetën e njerëzve

Javët e fundit në të gjitha platformat sociale po shfaqen kudo meme me përmbajte të...

I paarritshëm

Askush si Ronaldo në “Instagram”, arrin shifrën rekord

Tashmë emra si këngëtaret Selena Gomez dhe Ariana Grande apo edhe Kim Kradashian janë shumë...

E zbulon futbollisti

I kërcënoi familjen, Kanye West i soset durimi

Kanye West dhe Drake duket se janë në ditët e tyre më të këqija dhe...

“Befasi”

Surpriza e jashtëzakonshme e “The Rock”

Aktori i famshëm nuk është edhe aq i fortë sa duket, kur bëhet fjalë për...