MENU
klinika
Konfirmohet

Gigi dhe Zayn ndahen sërish!

Por...

Flori Mumajesi i “troket në derë” Bebe Rexhës

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare, e cila ka arritur të krijojë...

Video e futbollistit

Ribery han biftekun e larë në ar nga Nusret

Frank Ribery shfrytëzoi pushimet e tij në Dubai për të vizituar restorantin “Nusr-Et” dhe për...

Të frymëzuar nga një film

Sfida që po rrezikon jetën e njerëzve

Javët e fundit në të gjitha platformat sociale po shfaqen kudo meme me përmbajte të...

I paarritshëm

Askush si Ronaldo në “Instagram”, arrin shifrën rekord

Tashmë emra si këngëtaret Selena Gomez dhe Ariana Grande apo edhe Kim Kradashian janë shumë...

E zbulon futbollisti

I kërcënoi familjen, Kanye West i soset durimi

Kanye West dhe Drake duket se janë në ditët e tyre më të këqija dhe...

“Befasi”

Surpriza e jashtëzakonshme e “The Rock”

Aktori i famshëm nuk është edhe aq i fortë sa duket, kur bëhet fjalë për...

Jeta e aktorit të famshëm

Nga konsumues i drogës në shembull për njerëzit

Aktori i famshëm amerikan Danny Trejo është 74-vjeçar, por ai shprehet se nuk e kishte...

Video

Noizy përfshihet në një përleshje në Itali?

Reperi i njohur shqiptar, Noizy duket se është përfshirë sërish në telashe, e këtë herë...

Në Venecia

Gaga në prag të martesës, 5 mln euro shpenzime

Lady Gaga e mbylli vitin 2018 me suksese të jashtëzakonshme, falë edhe filmit në të...

Hanë mish majmuni

Njihuni me fisin më të çuditshëm në botë

Gjenden shumë pranë zonave të banuara, por ata prej vitesh kanë refuzuar të bëhen pjesë...

Askush nuk e dinte

Flori zbulon problemin që i ka shkaktuar muzika

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të talentuar dhe më të suksesshëm në vendin...