MENU
klinika
Pas Stines

Këngëtari ndahet nga e fejuara pas 9 vitesh

Deklarata

‘Më ka marrë malli të më vardiset dikush’, Bleona tregon ‘dramën’

Bleona Qereti është një një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Megjithëse është zhvendosur në...

Vlerësohet sërish

Suksesi i parashikuar i “vajzës më të bukur në botë”

Në moshën 6-vjeçare, një imazh i saj u përhap me shpejtësi dhe ajo u pagëzua...

Deklarata

‘Nuk kisha të haja’/ Eli Fara rrëfen periudhën më të vështirë

Eli Fara është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar. E shohim gjithmonë...

Prindër të një fëmije

Këngëtari i famshëm shqiptar ndahet nga partnerja

Në prag të këtij viti të ri, këngëtari i njohur shqiptar Stine i ka dhënë...

Ylli i “Absolutely Fabulous”

Shuhet aktorja e njohur, kinematografia në zi

Dame June Whitfield, e cila luajti në “Terry”, “June” dhe “Absolutely Fabulous”, ka ndërruar jetë...

Distancohet David

Çfarë po ndodh me çiftin?! Victoria mbetet vetëm

Pak kohë më parë u fol për një krizë në çiftin e famshëm Beckham, ndërsa...

Dy shqiptaret

Bleona dhe Rita, në “listën e zezë” të “Blick”

Bleona është bërë shpesh pjesë e mediave rozë më në zë për veshjen e saj,...

E pushoi nga puna

Balerini shpërthen ndaj Albi Nakos: Mosmirënjohës!

Pak ditë më parë, Graciano, balerini i grupit të baletit të Albi Nako-s, më një...

Pas Ritës e Duas...

Nga Britania vijnë vetëm suksese, tjetër shqiptare del në skenë!

Pas Rita Orës ishte Dua Lipa këngëtarja tjetër me origjinë shqiptare që e ka nisur...

Këngëtarja

Adelina nuk “fshihet” më, fotoja që i tregon të gjitha

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret shqiptare që shpesh është bërë pjesë e mediave rozë...

E bleu pas “Titanic”

DiCaprio nxjerr në shitje pronën e parë luksoze

Leonardo DiCaprio nxori në shitje rezidencën e tij luksoze në Hollywood, të cilën bleu me...