MENU
klinika
Ja zbulojnë “live”

Albanit dhe Miriamit iu del sekreti…

Një nënë e zakonshme

Beyonce “çmend” fansat në supermarket

Shumë persona do të ishin të gatshëm të paguanin shumë ta mëdha parash për të...

Të gjithë konfuzë

Almeda, shndërrim total në prag të lindjes

Edhe pse prej vitesh modeja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi, është zhvendosur në Turqi, ku...

“Mbetemi miq"!

Më i pasuri i botës i jep fund martesës pas 25 vitesh

Pronari i “Amazon”, Jeff Bezos, i ka dhënë fund martesës së tij 25-vjeçare me bashkëshorten...

E ekzagjeroi me alkoolin

Legjendën e “Hollywood” mezi e mbajnë këmbët

Bruce Willis është një nga aktorët më të pëlqyer të Hollywood, i cili ka luajtur...

Video e kampionit të boksit

Avionë, makina e pará, jeta luksoze e Floyd

Është një nga më ekstravantët që e tregojnë me mburrje pasurinë e vendosur nëpërmjet sportit....

Akuzat e Jasmine Lennard

Ish-e dashura: Ronaldo, gënjeshtar e psikopat

Një tjetër akuzë e fortë vjen në drejtim të Cristiano Ronaldos dhe sërish në qendër...

Deklarata e fortë

Prifti ‘shpërthen’ kundër vajzave me minifund: I nxirrni shalët si’…

“Në San Daniele ka krizë. Por në Resia një tjetër lloj kofshësh nuk njeh hijen...

Vijojnë pushimet

Georgina lë në hije Ronaldon në Dubai

Që prej shpërthimit të tij në futboll, Cristiano Ronaldo ka qenë gjithmonë qendra e vëmendjes...

“Suits”

Miliona euro për pak minuta, dukesha i rikthehet aktrimit?!

Meghan Markle, dukesha e Sussex, e ka thyer disa herë protokollin mbretëror, me veshjet, por...

Çift i ri?

Kejvina Kthella kapet mat me futbollistin e Kombëtares

Fama e saj u rrit ndjeshëm pasi u bë pjesë e televizionit në Shqipëri si...

“Kurrë nuk është vonë”

Cardi B ëndërron të bëhet mësuese historie!

Cardi B, brenda një kohe shumë të shkurtër, është bërë një nga reperet më të...