MENU
klinika
Mariah Carey

E kishte krahun e djathtë, tani i kërkon 3 mln $ dëmshpërblim

Nuk kursen as familjen

Rihanna, padi ndaj babait!

Rihanna ka ndërmarrë veprime ligjore kundër të atit. Këngëtarja ka paditur babanë për përdorimin e...

Në Hollywood

Të “çmendur” pas Duas, targa me emrin e saj

Dua Lipa ka bërë për vete miliona persona në botë me zërin e saj dhe...

Strategjia e re

Ish-të dashurat, bashkë kundër Ronaldos

Cristiano Ronaldo do të ketë të vështirë kësaj here në gjyq. Avokati i Kathryn Mayorga,...

Konfirmohet ndarja

Maradonën e braktis bashkëshortja

Maradona vijon të mbetet kryefjalë e medieve botërore, si brenda fushës, ashtu edhe jashtë saj....

Performon në Paris

Era Istrefi nuk i ndahet finaleve të Botërorit

Era Istrefi duket se është “dashuruar” me futbollit. Pasi interpretoi në finalen e Botërorit të...

Tronditen fansat

Maluma përfundon në spital

Maluma ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet i shtrirë në spital, gjë që...

Më në fund

Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetë: Jam shqiptare, jo serbe

Mina Kostiç është një nga këngëtaret më të pëlqyera në Serbi, por edhe më gjerë....

Temperatura -45C

Ankohen siberianët: Është shumë ngrohtë!

Bukuroshja Anastasia Gruzdeva realizoi një foto vitin e kaluar, e cila bëri xhiron e botës,...

Kinemaja në zi

Shuhet ylli i “Hello Dolly!”

Është ndarë nga jeta në moshën 97-vjeçare, mbrëmjen e së hënës, aktorja e njohur Carol...

Fejohet me aktoren turke

“Me lejen e Zotit”, ylli i Arsenal i jep fund beqarisë

Mesut, ylli i Arsenalit dhe ish-lojtari i kombëtares gjermane të futbollit, i ka dhënë fund...

Foto

Pse kjo vezë theu rekordin në Instagram?

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e ”likes” për një mesazh të...