MENU
klinika
Me Keisin e ka?

Stresi bën deklaratën thumbuese: “S’më harron dot!”

Mos i provoni kurrë!

Të shijshme, por këto kombinime frutash do ju sëmurin

Kombinimet e frutave dhe perimeve janë të shijshme, por për aparatin tretës janë faktorë që...

Zbulojini ato!

Me 5 veprime të thjeshta, jeta juaj do jetë më e gjatë

Shkencëtarët në Universitetin Stanford kanë kryer një studim që zbuloi disa nga sekretet që mund...

Kjo nuk pritej...

Wow! Blerim Destani nis xhirimet, rol krahas Robert De Niros

Nuk habitemi më për çdo sukses të njëpasnjëshëm të Blerim Destanit. Para disa muajve e...

Jo më 'pishina'

Besojeni ose jo, por uji i detit shëron këto sëmundje!

Uji i detit shëron 16 sëmundje, do befasoheni nga përfitimet. A jeni gati t’i dini?...

Epo, bëhuni gati!

Po vjen bashkëpunimi i vitit! Miley-Dua Lipa…

Miley Cyrus dhe Dua Lipa kanë një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën dhe këtë e...

Zbuloni detajet...

Nuk di të ndalet! Jennifer Lopez fillon turin muzikor në Tel Aviv

Prej ditësh Lopez festoi ditëlindjen e saj dhe të bashkëshortit po ashtu dhe mesa duket...

Arti në zi!

Ndërron jetë ikona e televizionit italian…

Spektakli italian humbi një kolonë të rëndësishme të komedisë. Ikona e televizionit si dhe prezantuesi...

Deklarata publike

Dua në Prishtinë: Ëndrra po më bëhet realitet me Sunny Hill

Disa prej artistëve botëror kanë arritur në Prishtinë, ku do të perfomojnë në kuadër të...

Arsyeja e veçantë

Meghan dhe Princi Harry bëjnë ndryshimin drastik në Instagram

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të mos ndjekin më asnjë person në Instagram....

Ja e vërteta

Vajza e Jozefina Topallit është shtatzënë?!

Vetëm shumë pak kohë më parë u zbulua lidhja e bujshme e vajzës së Jozefina...

I tha të gjitha...

Nuk flasin me njëra-tjetrën! Kida sqaron raportin me Taynën

E keni parasysh që çdo personazh showbizi e ka një koleg me të cilin marrëdhëniet...