MENU
klinika
Familja Hadid

“Luftë” në familje, “beteja” në pasarelë!

Bie Nju Jorku pas 7 vitesh

Njihuni me qytetin me më shumë miliarderë në botë

Që prej vitit 2011 ishte Nju Jorku vendi më numrin më të madh të banorëve...

Pas bjondeve, një brune…

DiCaprio i jep fund beqarisë?!

Ishte i fiksuar pas femrave bjonde duke pasur lidhje me disa prej personazheve të showbiz,...

Vijojnë kërkimet

U hodh nga super anija, zhduket ylli i muzikës gjermane

Super anija AISAluna doli në lundrim vetëm pak ditë më parë, ndërsa ditën e sotme...

Humb betejën me kancerin

Ndërron jetë në moshë të re Miss Universi

Chelsi Smith, ish-Miss Universi, prej një viti luftonte me vdekjen, por fatkeqësisht ka humbur betejën...

E kërkojnë 140 artistë

“Tërmet” në Eurovision, kërkohet bojkoti

Kënga “TOY” e kënduar nga izraelitja Netta ishte fituesja e Eurovision Song Contest 2018, por...

Paralajmëron dhe albumin e ri

Rita Ora, koncert madhështor në Londër

Ndërkohë që ka paralajmëruar se do të publikojë albumin e saj më të ri deri...

Afërdita Dreshaj

Dasmë në Miami, pushime në Tiranë!

Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë në muajin qershor me një dasmë përrallore në Miami...

Nga mali në det

Presidenti Meta, pushime edhe në shtator

Posti i Presidentit të Republikës duket se i ka dhënë më shumë kohë për pushime...

Rrëfehen VIP-at

Jetëgjatësi në një lidhje? Duhet të dini këto këshilla

Një histori dashurie nis, dhe jemi të destinuar të mendojmë për jetëgjatësinë e saj, “deri...

Mac Miller

U ‘akuzua’ për vdekjen e ish-të dashurit, reagon Ariana Grande

Reperi i famshëm, Mac Miller, ndërroi jetë ditën e djeshme si pasojë e mbidozës. Për...

Facebook-Mania

Çfarë kemi humbur këtë javë nga facebook

Ardian Vehbiu Shoh këto ditë intervista shkrimtarësh në media dhe portale, ku i detyrojnë të...