MENU
klinika
Veliaj kurorëzon martesën

Martohet djali i ish-deputetit të PS

Gati kënga e re

Rihanna i bën të gjitha

“Jam duke bërë muzikë, njëkohësisht duke bërë kozmetikë dhe film. Kur muzika është e gatshme,...

Tmerrohen fansat

Dhunë në koncertin e Dua Lipës në Kinë

Dua Lipa tashmë e ka zgjeruar famën e saj në të gjithë botën, duke pasur...

Në rehabilitim, varësi ndaj alkoolit

Rishfaqet Ben Affleck në krah të modeles 22-vjeçare

Që prej 22 gushtit, aktori Ben Affleck ka nisur rehabilitimin për varësinë ndaj alkoolit. Prej...

Nju Jork

Vajza e Madonna-s, kundër rrymës në Javën e Modës

Kemi parë të zbresin yjet e modelingut në Javën e Modës në Nju Jork, ku...

“Drita jonë e vogël”

Grace nis klasën e parë, Aurela më e lumtur se kurrë

Ka korrur suksese pa fund, por lumturinë që ja ka dhënë dita e parë e...

Po vjen...

“Zemër”, Eni Koçi paralajmëron projektin e ri

Pas disa bashkëpunimeve dhe një vere të mbushur me koncerte të shumta, Eni Koçi tashmë...

Mund ta votoni

Era Istrefi nominohet për çmimin e rëndësishëm

Së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ishte një prej zërave të...

Tensionet nuk ulen

I gjuajti me këpucë Nicki Minaj, Cardi B: Do ta bëja sërish

Mbrëmjen e së shtunës, në Javën e Modës në Nju Jork, ndodhi një skandal i...

2 mln ndjekës në “Instagram”

Shqiptari që rrëzoi nga “froni” Encën, Luanën e Elvanën

Përveçse klikimet në “Youtube”, vitet e fundit personazhet e shoëbiz janë përfshirë në një “luftë”...

“Rambo 5”

Stallone jep lajmin e madh: Asgjë s’ka përfunduar

Sylvester Stallone është në moshën 72-vjeçare, por kurrsesi mos mendoni se ai tashmë është i...

Me hitin “Fuego”

Flet Eleni: Si u refuzova nga grekët dhe përfaqësova Qipron

“Fuego” u rendit kënga e dytë më e mirë në Eurovision, por për publikun në...