MENU
klinika
Mentor Nazarko

Për adhuruesit e historisë: Po pini ujë..të pastër

Mentor Nazarko

24 orët e tmerrshme të ultimatumit amerikan

Personalisht, asnjëherë nuk kam besuar informacione që hedhin në qarkullim kolegë që shpesh disponojnë informacione...

Ekskluzive!

Shqipëria e brishtë e 97-ës!

Shqipëria e 97-është një nga vitet më të vështira shqiptare. Ajo është e njohur si...

Shpëtim Nazarko

Ç’do të ndodhë nëse vërtet PD-ja futet pas ftesës së Ramës në zgjedhje? A fiton vërtet Rama?

Intervistë/ Drejtori i konica.al, Shpëtim Nazarko për News 24 Mendoj se, nëse e shikojmë në konceptin...

Mentor Nazarko

Elitat shqiptare ta zgjidhin krizën pa ndërkombëtarët (Video Ekskluzive/Pjesa e tretë)

Intervistë/ Vijon nga Pjesa e dytë… Kërkesat e Lëvizjes “Besa” për të qenë pjesë e...

Mentor Nazarko

Krizat në Maqedoni dhe Shqipëri: ngjashmëri dhe dallime

Krizat komplementare politike në Shqipëri dhe Maqedoni mund të futen në një kallëp për përmasën...

Mentor Nazarko

Dështimi i Bashës me ndërkombëtarët

Njëra ndër kartat, kauzat me të cilën, apo për të cilën është çadra, është lidhja...

Mentor Nazarko

Zëri i trashë: A sjell vota?

Dje kreu i opozitës Lulzim Basha arriti njëfarë piku, ose njerin ndër piket më kulmimantë...

Mentor Nazarko

8 mite të pavërteta rreth Mbretit Zog

Sot në përvjetorin e vdekjes së Mbretit Zog, që u nda nga jeta 65 vjeç...

Shpëtim Nazarko

Gabimi foshnjarak i Metës dhe Priebe prapa derës

Përkundër shumë teorive konspirative ndaj sjelljes së Metës në konferencën e shtypit dje, i besoj...

Shpëtim Nazarko

Ku të çon kjo rimartesë?

Në shumë prej komenteve të kohëve të fundit i jam përmbajtur një fjalie që është...

Mentor Nazarko

Perusti, me dy këmbë?

Marrëveshja e re PS dhe LSI ngjan se është farkëtuar në linja të përgjithshme në...