MENU
klinika
Keylor Navas

UEFA shpall portierin më të mirë të sezonit

Kupa e Anglisë

Të eliminohesh nga FA Cup për 10 paund…

Të aktivizosh një futbollist të skualifikuar sjell në mënyrë të pashmangshme humbjen në tavolinë. Këtë...

Lojërat Olimpike 1936 në Berlin

Bota me fat, Olimpiada do bëhej vetëm në Gjermani

Nëse Gjermania do të kishte fituar Luftën e Dytë Botërore dhe do të kishte vijuar...

Vendimet për ngjarjet e javës 2

Disiplina vijon me gjobat, e pëson Flamurtari

Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot vendimet në lidhje me masat që janë marrë për...

Sulmuesi kaloi tek Alaves

Falsifikimi, Çinari mbetet mes 4 rrugëve

Nuk është totalisht faji i tij, ai mbase nuk e ka ditur që transferimi drejt...

Ndarja e vazove

Champions League sot mëson grupet

Champions League, sot në orën 18:00, në Montecarlo, hedh shortin për fazën në grupe, ku 32...

Turneu amerikan i tenisit

US Open, eliminohet numri 3 në botë

Pas eliminimit të rumunes Halep, numrit një në botë, edhe tenistja spanjolle Garbine Muguruza, numri...

Eros Grezda te Rangers

Gerard i thur elozhe mesfushorit kuqezi

Edhe pse nuk kanë dalë të gjitha përgjigjet e analalizave mjekësore, Eros Grezda mund të...

Champions League, Play-Off

PSV e Benfica pa probleme, surprizojnë serbët

Ka përfunduar faza “play-off”, nga ku sonte janë mësuar edhe 3 skuadrat e fundit që...

U fotografuan me prostituta

4 basketbollistët japonezë pezullohen me 1 vit

Pavarësisht se kanë kërkuar ndjesë publike, madje përpara kamerave, ata janë pezulluar një vit nga...

Dy mbeten jashtë

Përfaqësuesja maqedonase me 5 shqiptarë

Shqiptarët po bëhen faktorë edhe për futbollin në vendin fqinj. Maqedonia u beson shqiptarëve fatin...

NBA

LeBron James: Lakers, jo më thjesht play-off

LeBron James vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Në prag të fazës përgatitore, që...

REKLAMA