MENU
klinika
Nga sot reshje të dendura shiu

Paralajmërimi i IGJEUM: Priten përmbytje, do të ketë rritje të…

Arrestohet një tjetër i dyshuar si autor i ngjarjes

Durrës/ Vranë 39-vjeçarin dhe i plagosën djalin

Një tjetër person ka rënë në prangat e policisë për vrasjen e ndodhur më 18...

Mbarimi i festave

Durrës, nis largimi i emigrantëve drejt BE

Në ditët e para të vitit të ri janë larguar nga porti detar i Durrësit...

Situata problematike

Reshjet në Durrës, përmbyten rrugët

Kjo është situata në lagjen 13 në zonën e Plazhit në Durrës ditën e sotme,...

Pas reshjeve të dendura

Rikthehet normaliteti në Durrës, hapet Porti

Porti i Durrësit është rihapur për lëvizjet e trageteve që lidhin Shqipërinë me Italinë. Pas...

Statistikat e inaktivitetit

Në cilët qytete burrat dhe gratë janë më “dembelë”?

Në fund të tremujorit të tretë në vend kishte 943 mijë persona të konsideruar inaktivë,...

Aksident i rëndë në Rrogozhinë

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur këtë mëngjes në...

Zbardhet skema

Si zhvati 155 milionë lekë nga pagat e luftës durrsaku!

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i 32-vjeçarit nga Durrësi, Denis Trungu, i cili kishte...

I njohur në spitalin e Kavajës

COVID-19/ Vdes një tjetër mjek shqiptar

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë...

Tërhoqi 155 milionë lekë

Abuzoi me llogarinë e pagës së luftës, arrestohet 32-vjeçari

Një 32-vjeçar u arrestua pasi kishte përfituar 155 mln lekë nëpërmjet mashtrimeve me llogaritë bankare...

“E rrezikshme, mund të kryejë krime të tjera”

Gjykata lë në burg Elona Kaleshën

Elona Kalesha, e akuzuar për vrasjen e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta Pasho, prindërit e ish-partnerit...

FOTO

E akuzuar për vrasjen e çiftit Pasho, kush është Elona Kalesha?

Kjo që shihni në foto është Elona Kalesha, 36-vjeçarja e lindur në Durrës, që është...